خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس گان پزشکی با بهترین قیمت و کیفیت عالی

لباس گان پزشکی با بهترین قیمت و کیفیت عالی

لباس گان پزشکی با بهترین قیمت و کیفیت عالی ،تولید انواع لباس بیمارستانی ، تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی.فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

                                                                                  گان پزشکی با کیفیت صادراتی       

لباس گان پزشکی با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

لباس گان پزشکی در رنگ های متنوع آبی آسمانی ، خاکستری و سبز در مدل های مختلف تولید می شود . وجود این رنگ ها درلباس گان پزشکی سبب دید بهتر جراح به اشیا قرمز از جمله اشیایی که به خون آلوده می شود استفاده از این رنگ ها در لباس گان پزشکی باعث خسته نشدن چشم در هنگام جراحی می شود .لباس گان پزشکی به دو شکل یک بار مصرف و چند بار مصرف در بازار به فروش می رسد. گان یک بار مصرف به شکل بی بافت در بازار موجود است و گان چند بار مصرف از جنس پلی استر، ویسکوز مخلوط و پنبه است .

نکات مهم در انتخاب گان پزشکی که بید به آن ها توجه کرد شامل موارد زیر است:

سهولت استفاده ، برخورداری از قابلیت تنفس و هزینه البسه ، جنس پارچه و گان ها در لباس گان پزشکی باید به گونه ای باشد که به محیط زیست لطمه وارد نکند، همچنین باید از جراح در برابر عوامل آلوده حفاظت کند.

رنگ پارچه لباس گان پزشکی باید به گونه ای باشد که هنگام شستشو تغییر نکند و همین طور لباس گان پزشکی اگر از جنس پنبه باشد، باعث تهویه ی بهتر هوا و جلوگیری از عرق کردن جراح می شود و همچنین باعث آرامش و راحت بودن جراح در هنگام عمل می شود. همانطور که مطلع هستید مکان هایی مثل بیمارستان ها که محیطی هستند که راحت باعث انتقال عفونت ها و آلودگی ها می باشند و همین طور در تماس افراد با هم و یا از طریق انتقال از هوا و یا  تماس افراد با اشیاء ممکن است آلوده شوید، از این رو رعایت نکات بهداشتی، و استفاده از این لباس نقش به سزایی در کنترل و جلوگیری از عفونت‌ های بیمارستانی خواهد داشت.به همین خاطر است که استفاده از این گونه لباس ها حائز اهمیت است.

لباس گان پزشکی

لباس گان پزشکی و کاربرد آن در بیمارستان ها

این لباس در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد و همین استفاده از لباس پاکیزه در اتاق های جراحی باعث شده است که بیمارستان ها به دلایل عمده در پزشکی و… به تولید کردن لباس گان پزشکی بپردازند و پیگیر مسائلی چون تولید، خرید و فروش آن شوند. و به همین دلیل باعث شد که ما بدانیم که لباس گان پزشکی چه استفاده ها و کاربرد هایی  دارد. در اتاق های عمل پزشک جراح ،کمک جراح و حتی پرستار این لباس فرم را می پوشند همان طور که گفتیم این لباس باعث می شود دید پزشک قوی تر شود.

این نوع از لباس پزشکی به راحتی استفاده می شود و از آسیب های جدی محیطی نیز جلوگیری می کند در واقع آسیبی به محیط وارد نمی کند و هزینه ی آن نیز مقرون به صرفه است و همین طور آلودگی زیست محیطی ندارد،پس کاربرد های فراوانی در علم پزشکی دارد که در اتاق عمل و بخش هایی که به استریل کردن نیازمند است و همین طور برای جدا کردن پوشش پزشک و بیمار بسیار اهمیت دارد.

لباس گان پزشکی در ایران با خاصیت ضد آب ژاول تولید می شود که زمان شستن و ضد عفونی کردن رنگ آن تغییر نکند. بیشترین کاربرد این نوع از لباس ها نمونه ی یکبار مصرف آن ها می باشد.

همان طور که گفتیم این نوع از لباس پزشکی برای پیشگیری از آلودگی استفاده می شود و پزشکان چون به طور مستقیم با بیمار در ارتباط هستند بهتر از نمونه یکبار مصرف استفاده کنند لباس هایی که چند بار مصرف هستند یعنی قابل شستشو هستند و چند بار می توان آن ها را شست اما لباس های یکبار مصرف با وجود آلوده شدن به ویروس در اتاق عمل دور ریخته می شوند که این مورد بیشتر توصیه می شود.

لباس گان پزشکی قیمت مناسب

چرا باید از گان پزشکی یکبار مصرف استفاده کرد؟

در بیمارستان ها و کلینیک ها در روز تعداد زیادی عمل جراحی صورت می گیرد اگر در این مراکز بهداشت به خوبی رعایت نشود خطر بروز بیماری های عفونی را دو چندان می کند به همین علت باید به بهداشت و استریل بودن اتاق های عمل اهمیت ویژه داد.به عمین علت افراد و پزشکانی که به اتاق عمل و یا کلا اتاق هایی که بیماران بستری هستند رفت و آمد دارند باید از لباس های خاصی استفاده کنند که این لباس ها شامل: گان،کلاه،دستکش و کفش مخصوص است.

لباس یکبار مصرف اتاق عمل ، گان لباس جراحی ،گان بیمار ، گان پزشکی و هر آنچه که با بدن بیمار و پزشک و کادر مراکز درمانی در تماس هستند را از جنس پارچه های نبافت تولید می کنند و فقط یک بار قابل استفاده هستند و باعث کاهش عفونت های بیمارستانی می شوند.بهترین علت استفاده از این پارچه ها این است که در ساختار آن ها از تار و پود استفاده نشده و الیاف آن به صورت یکدست است و از بهداشت بالاتری نسبت به پارچه های بافته شده برخوردار است.چون منافذ باز بین پارچه های بافته شده محل خوبی برای تجمع عفونت ها است و با شستشو نیز از بین نمی رود.

گان پزشکی

پخش عمده و تامین کالا برای صادرات لباس بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره انواع لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با شماره های پشتیبانی مرکز فروش بازرگانی خانه صنعت و معدن در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله یکبار مصرف

چند نکته مهم در تشخیص لباس ایزوله یکبار مصرف مرغوب

چند نکته مهم در تشخیص لباس ایزوله یکبار مصرف مرغوب …جهت سفارش و اطلاع از …