خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس یکبار مصرف اتاق عمل ارزان را از کجا تهیه کنیم؟

لباس یکبار مصرف اتاق عمل ارزان را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه لباس یکبار مصرف اتاق عمل ارزان شامل انواع گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی ،لباس مریض بیمارستان و انواع گان جراح یا گان اتاق عمل و همچنین تهیه انواع لوازم یکبار مصرف پزشکی و  بیمارستانی و انواع لباس پارچه ای تترون بیمار ،  لباس تترون آبی ارزان ، روپوش پزشکی و پرستاری ، انواع لباس فلامنت پنبه و … با بازرگانی خانه صنعت و معدن تماس حاصل نمایید.

انواع گرماژ پارچه اسپان باند و مواد اولیه لباس یکبار مصرف بیمارستانی

انواع گرماژ پارچه اسپان باند و مواد اولیه لباس یکبار مصرف بیمارستانی جهت مصارف بیمارستانی به شرح ذیل می باشد ، قبل از اینکه راجب گرماژ پارچه ها صحبت کنیم بایستی بدانیم پارچه های اسپان باند به لحاظ بهداشتی بسیار حائز اهمیت می باشد بدین جهت کلینیک ها و مراکز بهداشتی درمانی بایستی لباس های یکبار مصرف با پارچه اسپان باند مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تهیه نمایند .

امروزه در کشور ایران انواع پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی اسپان باند با گرماژ ها و کیفیت های مختلف با استاندارد بالا تولید می گردد که هر گرماژ پارچه اسپان باند در بیمارستان ها مصارف گوناگونی دارند که در ذیل توضیح خواهیم داد :

پارچه اسپان باند یکبار مصرف برای استفاده های بیمارستانی به شرح ذیل می باشد :

  • پارچه اسپان باند یکبار مصرف با گرماژ ۱۷ گرم تا ۳۰ گرم معمولا در عرض ها و طول های مختلف برای مصارف روتختی در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • پارچه اسپان باند یکبار مصرف با گرماژ ۳۰ تا ۵۰ گرم جهت تولید گان جراح ، گان بیمار،کلاه ، شلوار ، شنل یکبار مصرف و … مورد استفاده قرار می گیرد ، که بسته به نیاز کلینیک ها و بیمارستان ها گرماژ های مختلف پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 دلیل استفاده از لباس یکبار بیمارستانی مصرف در اتاق عمل

دلیل استفاده از لباس یکبار مصرف بیمارستانی در اتاق عمل حفظت از میکروب ها و میکرو ارگانیسم ها در برابر بیمار و پزشک می باشد و به دلیل اینکه پارچه های اسپان باند و یکبار مصرف بیمارستانی هزینه های خیلی پایین تری نسبت به لباس های پارچه ای چه برای بیمار و چه برای پزشک جراح دارند گزینه بسیار مناسبی برای بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد.

همچنین لباس های یکبار مصرف بیمارستانی در اتاق عمل بسیار راحت و سبک بوده و پزشک در ساعت های طولانی عمل های جراحی با مشکلاتی از قبیل عرق کردن و زبری لباس و … مواجه نمی گردد و همچنین گان جراج یکبار مصرف به دلیل اینکه روی لباس پزشک پوشیده می شود نیازی به تعویض لباس پزشک نداشته و بعد از عمل جراحی دور انداخته می شود.

همچنین استفاده از لباس بیمار یکبار مصرف که شامل گان یکبار مصرف ، کلاه یکبار مصرف و شلوار یکبار مصرف می باشد نیز در اتاق عمل باعث می گردد هزینه های خیلی کمتری به بیمارستان و بیماران تحمیل گردد و همچنین از لحاظ بهداشتی برای بیماران اطمینان بیشتری دارد.

گان جراحی نوعی از لباس یکبار مصرف با پارچه اسپان باند می باشد که قد آن بین ۱۲۰ تا ۱۳۰ بوده و تنها تفاوت آن با گان بیمار در سر آستین های آن بوده که گان جراح سر آستین کش بوده تا در حین عمل مزاحمتی برای جراح ایجاد ننماید.

کاربرد پارچه لمینت در لباس یکبار مصرف جراحی

پارچه لمینت یا sms  نوع  دیگری از پارچه های اسپان باند می باشد که به دلیل خاصیت آب گریزی برای گان جراح ضد آب مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع پارچه لمینت همان پارچه یکبار مصرف  اسپان باند  می باشد که با پلاستیک عایق شده و در بازار به نام پارچه sms   شناخته می شود.

معمولا در عمل های جراحی که پزشک نیاز داشته باشد از لباس یا گان با خاصیت آب گریز استفاده نماید از گان جراح لمینت استفاده می گردد که بسته به سفارش بیمارستان گان جراح لمینت در انواع تمام لمینت و جلو لمینت تولید می گردد.

لیست قیمت لباس گان جراحی یکبار مصرف

همانطور که توضیح دادیم لیست قیمت لباس گان جراحی یکبار مصرف با توجه به گرماژ و جنس پارچه مورد استفاده و همچنین لمینت یا غیر لمینت بودن پارچه ها برای تولید لباس گان جراحی یکبار مصرف متغیر می باشد و همچنین کیفیت پارچه های مصرفی اسپان باند یا بی بافت که در واحد های نساجی در ایران تولید می گردد متفاوت می باشد که به میزان جزئی در قیمت لباس گان جراحی یکبار مصرف تاثیر گذار می باشد ، همچنین کیفیت دوخت و نوار دوزی های لباس گان جراحی یکبار مصرف نیز در قیمت تاثیر دارد.

با توجه به مواردی که توضیح داده شد قیمت گان جراحی یکبار مصرف با پارچه اسپان باند از قیمت ۳۳۰۰ تومان تا گان  جراحی یکبار مصرف تمام لمینت تا قیمت ۱۲۰۰۰ تومان متغیر می باشد.

منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی شامل روتختی گان شان و لباس اتاق عمل

منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی شامل انواع روتختی ، گان ، شان و انواع لباس اتاق عمل می باشد که در گرماژ ها ی مختلف با پارچه اسپان باند تولید می گردد ، معمولا برای تولید انواع روتختی از پارچه های اسپان باند در عرض ها و طول های مختلف از گرماژ ۱۷ نا ۳۰ گرم مورد استفاده قرار می گیرد .

همچنین گان که در دو نوع گان بیمار و گان جراح تولید می گردد که بسته به سفارش بیمارستان ها در رنگ های آبی و صورتی از گرماژ ۳۰ تا ۵۰ گرم قابلیت تولید دارند، معمولا از گرماژ های بالاتر برای استفاده خانم ها به دلیل اینکه بدن نما نیستند کاربرد دارند .

و همچنین شان که به قطعی از پارچه در اندازه های مختلف گفته می شود که جراح در اتاق عمل برای پوشاندن سینی پرفوره یا قسمت هایی از بدن بیمار مورد استفاده قرار می دهد و از گرماژ ۳۰ تا ۵۰ گرم در دو نوع ضد آب و معمولی قابلیت تولید دارند، معمولا اندازه شان ها بسته به فعالیت جراح در اتاق عمل متفاوت بوده و توسط پزش جراح مشخص می گردد.

همانطور که به اختصار توضیح دادیم لباس اتاق عمل یکبار مصرف در انواع لباس اتاق عمل یکبار مصرف معمولی یا گان جراح و لباس اتاق عمل یکبار مصرف ضد آب یا  گان جراح ضد آب تولید می گردد.

امیدواریم اطلاعات فوق به شما در خرید انواع منسوجات یکبار مصرف بیمارستانی شامل روتختی ، گان ، شان و انواع لباس اتاق عمل کمک کرده باشد ، در ادامه چنانچه سوالاتی در زابطه با خرید انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی داشتید می توانید با تماس با کارشناسان بازرگانی خانه صنعت و معدن با شماره های ذیل در این خصوص اطلاعات کامل تری کسب نمایید.

تلفن تماس :

۰۲۱۴۶۰۹۴۱۲۰

۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

۰۹۱۲۴۸۸۶۵۲۰

۰۹۱۳۸۹۷۵۹۰۹

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …