خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت

لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت

لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت،لباس مریض بیمارستان،گان لباس یکبار مصرف بیمارستان و … در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن و امکان ارسال به کلیه نقاط

قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستان

کاربرد لباس یکبار مصرف بیمارستانی چیست؟

یکی از بدیهی‌ترین دلیل استفاده از لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی  رعایت بهداشت در بیمارستان است. کاربرد لباس یکبار مصرف در بیمارستان برای پزشکان و بیماران است و چون باید به طور مدام تعویض گردد، باید از جنسی تهیه شود که علاوه برسرعت تهیه ارزان نیز باشد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام ورود به بیمارستان هزینه لباس یکبار مصرف بیمارستانی را بپردازید. بیمارستان‌ها به دلایل خاصی از لباس یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می‌کنند.

از جمله این دلایل توجه ویژه به بهداشت فردی و اجتماعی است. در محیط بیمارستان به دلیل حضور انواع بیماران، احتمال وجود ویروس‌ها و میکرب‌های متفاوتی زیاد است. از این رو بیمارستان‌ها اغلب از لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت استفاده می‌کنند.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی برای کاربردهای مختلفی دوخته می‌شود. برخی از انها برای تن بیماران و برخی برای پزشکان –البسه اتاق عمل- و برخی برای روانداز و زیرانداز بیماران روی تخت تهیه می‌گردد.

اغلب اوقات این لباس‌های ارزان قیمت بیمارستانی برای مدت طولانی برتن بیمار یا پزشک باقی نمی‌مانند. چرا که بیمار به محض اینکه از بیمارستان مرخص شود، تمامی لباس‌های مصرف شده- شامل بلوز و شلوار و زیراندازها- توسط او به دور انداخته می‌شود. همچنین اگر بیماری به مدت طولانی در بیمارستان باشد، معمولا لباس جدیدی به تن او می‌شود تا بهداشت دیگران به خطر نیفتد. پزشکان نیز به محض خروج از اتاق عمل لباس‌های اتاق عمل را بیرون می‌اندازند.

قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستان

جنس پارچه‌های لباس یکبار مصرف بیمارستانی از چیست؟

لباس‌ یکبار مصرف ارزان قیمت بیمارستانی از جنس‌های متفاوتی دوخته می‌شود. این لباس‌ها در رنگ‌های یکدست و گوناگونی عرضه می‌شوند و معمولا هر بخش بیمارستان از رنگ خاصی از این لباس‌ها استفاده می‌کند.

جنس بیشتر لباس‌های یکبار مصرف بیمارستانی از فلامنت است. فلامنت بیمارستانی از نخ ویسکوز تهیه می‌شود و پارچه‌ی فلامنت پنبه‌ای به دلیل وجود پنبه در آن قیمت کمی بیشتری از پارچه فلامنتی دارد.این پارچه‌ها در عرض ۱۵۰ بافته می‌شوند و به دو صورت طرحدار و بدون طرح به بازار ارائه می‌شوند.

این پارچه با توجه به گرماژ و کیفیت رنگی که الیاف آن پذیرفته است، قیمت متفاوتی دارد. اما در هر صورت قیمت آن بسیار ارزانتر از سایر پارچه‌های بازار است، از این رو از آن به عنوان لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت برای بیماران استفاده می‌شود. فلامنت پنبه‌ای نیز به دلیل وجود پنبه موجود در آن با قیمت کمی بیشتر از پارچه فلامنت فلامنتی بیمارستانی در اختیار بیماران و بیمارستان‌ها قرار می‌گیرد.

قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستان

لباس یکبار مصرف بیمارستانی ارزان قیمت

جهت سفارش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستان می توانید با شماره های پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …