خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / مرکز تامین و فروش لباس یکبار مصرف در سنندج

مرکز تامین و فروش لباس یکبار مصرف در سنندج

مرکز تامین و فروش لباس یکبار مصرف در سنندج،لباس مریض بیمارستان،لباس جراح یکبار مصرف و … در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن با امکان ارسال به کلیه نقاط

لباس یکبار مصرف

چرا لباس یکبار مصرف بیمارستانی از پارچه نبافت تهیه می شود؟

پارچه های نبافت با توجه به شیوه تولید آن ها و نیز ویژگی های خاصی که دارند، در تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی کاربرد دارند.  الیاف موجود در پارچه های نبافت، بدون تار و پود هستند. تحقیقات نشان داده اند که فاصله ی بین تار و پود پارچه ها مکانی مملو از آلودگی و میکروب های مختلف هستند. این الیاف ها با روش های مختلفی با استحکام زیاد درهم فرو می روند و مقاومت زیادی ایجاد می کنند.

این پارچه ها دارای خاصیت آب گریزی هستند و آب و مایعات را به خود جذب نمی کنند. دارای ویژگی آنتی باکتریال و نیز ضد قارچ بودن می باشند که استفاده از آن را در بیمارستان بسیار مفید کرده است. لطافت خاصی را در پارچه های نبافت که برای تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می شوند، میتوان یافت. سازگار با محیط زیست بودن نیز از مزایای مهم پارچه نبافت می باشد. لباس یکبار مصرف بیمارستانی با پارچه نبافت قابلیت بازیافت شدن هستند. این نوع پارچه ها سبکی خاصی دارند و هم چنین از نظر اقتصادی هم به صرفه می باشند.

لباس یکبار مصرف

موارد تاثیر گذار بر قیمت لباس یکبار مصرف بیمارستانی کدامند؟

عوامل متفاوتی بر قیمت لباس یکبار مصرف موثر هستند. لباس یکبار مصرف برای استفاده در بیمارستان باید ضخامت مناسبی داشته باشند؛ . پارچه ها هرچه ضخیم تر باشند، قیمت بالاتری هم دارند. پارچه های با ضخامت زیاد برای لباس یکبار مصرف بیمارستانی نامناسب اند چراکه گرمای زیادی برای بیمار ایجاد می کنند.

جنس پارچه ازعوامل مهم بر قیمت پارچه یکبار مصرف به شمار می رود. طرح پارچه های مختلف بر قیمت لباس یکبار مصرف تاثیرگذار هستند. برای مثال پارچه های طرح دار چهارخونه بیمارستانی قیمت بیشتری در برابر پارچه های ساده برای لباس یکبار مصرف بیمارستانی دارند. راحتی در استفاده هم نقش مهمی بر قیمت انواع مختلف پارچه ها دارند. برخی پارچه ها به سختی شکل می گیرند و برای استفاده در تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی مناسب نیستند.

وزن پارچه معیار مهمی در قیمت پارچه های مختلف دارد. وزن پارچه ها بر اساس وزن تار و پود هرکدام محاسبه می شود. عرض پارچه استفاده شده هم موضوع مهمی است. خرید مستقیم لباس یکبار مصرف از کارخانجات تولید لباس های بیمارستانی، بر کاهش هزینه های بیمارستان تاثیر مستقیمی دارند. با خرید مستقیم، واسطه ها حذف شده و از بروز مشکلاتی که طی نقل و انتقالات برای پارچه ها و لباس ها می افتد جلوگیری می شود.

مرکز تامین و فروش لباس یکبار مصرف در سنندج

مرکز تامین و فروش لباس یکبار مصرف در سنندج

جهت سفارش انواع لباس یکبار مصرف بیمارستان در سنندج می توانید سفارشات خود را در واتساپ ثبت و با شماره های پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل فرمایید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …