خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / روپوش پزشکی / مرکز خرید گان پزشکی با کیفیت عالی

مرکز خرید گان پزشکی با کیفیت عالی

مرکز خرید گان پزشکی با کیفیت عالی…گان جراحی، گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی ، تولیدی گان بیمارستانی و برای خرید عمده گان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید کارشناسان بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن شما را راهنمایی می کنند.

گان پزشکی

مشاوره خرید گان پزشکی استاندارد

درباره گان های پزشکی و انواع آن چه میزان اطلاعات دارید؟ گان پزشکی به لباس هایی گفته می شود که پزشکان و جراحان است در بیمارستان می پوشند. گان های پزشکی به دو دسته تقسیم می شوند : گان پزشکی یک بار مصرف و گان پزشکی چند بار مصرف

گان پزشکی یکبار مصرف از جنس پارچه اسپان باند و یا نبافت است که علت استفاده از این پارچه جنس طبیعی و سلولزی آن است که ایجاد هیچ گونه حساسیتی نمی کند.

گان های پزشکی چند بار مصرف از جنس تترون ، ترگان ، ترگال ساده ، ترگال کجراه ، ویسکوز تولید می شود و قابلیت شستشو را دارد .جنس پارچه در این نوع گان ها اهمیت ویژه ای دارد و باید پارچه آن بر اثر شستشو زود خراب نشود . یکی از پارچه های پر طرفدار، پارچه تترون است که قیمت مناسب و کیفیتی عالی دارد.

امروزه در بیمارستان ها استفاده از گان های چند بار مصرف به علت شستشوی مدوام و سختی این کار بسیار کم شده است و بیشتر استفاده از گان های یکبار مصرف به علت استریل بودن و اتو کلاو شدن و اینکه بعد ازاستفاده به راحتی دور انداخته می شود رواج پیدا کرده است.

گان پزشکی

نکات مهمی که در خرید روپوش گان پزشکی باید بدانید

اولین نکته که باید در خرید گان پزشکی به آن توجه کنید این است که گرماژ لباس از ۳۸ تا ۵۰ گرم باشد اگر گرماژ لباس ها کمتر از این مقدار باشد هم بدن نما بوده و به علت نازک بودن زود پاره می شود و نکته دیگر اینکه در گرماژ پایین مایعات از لباس عبور کرده و هنگام عمل جراحی ترشحات ،عفونت ها و آلودگی ها به داخل گان نفوذ می کند.

متفاوت بودن قیمت های مختلف در مراکز فروش گان های پزشکی وابسته به کیفیت پارچه ، گرماژ وکیفیت دوخت آن است چون این موارد قیمت گان لباس ها را تعیین می کند.

مشتریان عزیز برای خرید این گان لباس ها و انواع لباس بیمارستانی با کیفیت عالی می توانند با استفاده از خرید اینترنتی ویا حضوری بی واسطه و مستقیم از بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن اقدام فرمایند.

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۱۲۴۸۸۶۵۲۰

کارشناس فروش:۰۹۱۳۸۹۷۵۹۰۹

گان پزشکی

خرید به صرفه گان پزشکی استاندارد و با کیفیت

بازرگانان ، تجار گرامی و مسئولین خرید بیمارستان ها ، برای استعلام قیمت و برای خرید مستقیم انواع البسه بیمارستانی می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان فروش ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …