خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / مرکز فروش البسه یکبار مصرف بیمارستانی

مرکز فروش البسه یکبار مصرف بیمارستانی

مرکز فروش البسه یکبار مصرف بیمارستانی،لباس مریض بیمارستان،گان یکبار مصرف بیمارستانی،لباس بیمارستانی تترون و … با قیمت ارزان و بدون واسطه

البسه یکبار مصرف بیمارستانی

کاربرد البسه یکبار مصرف بیمارستانی

در امور بهداشتی و درمانی یکی از مسائل مهم مدیریتی عفونت های بیمارستانی می باشد که هزینه های زیادی را روی دست مراکز درمانی می گذارد. به علت آمار زیاد عفونت های هنگام عمل و بعد از عمل جراحی ناشی از استفاده از البسه، گان و شان و همچنین پک های جراحی پارچه‌ای محققین و تولید کنندگان کالاهای پزشکی، تولید محصولاتی را در دستور کار قرار دادند که جایگزین البسه پارچه ای شود و همزمان نقاط ضعف پارچه ها را نداشته باشند. به همین منظور لوازم یکبار مصرف جهت استفاده در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی تولید شدند.

امروزه لوازم یکبار مصرف در بیمارستان ها کاربرد فراوانی دارند. یکی از این لوازم که مورد استفاده بسیار زیادی قرار می گیرد البسه یکبار مصرف بیمارستانی است. دلیل استفاده از البسه یکبار مصرف بیمارستانی این است که این لوازم در حفظ سلامت و رعایت بهداشت بسیار موثر هستند. همچنین استفاده از البسه یکبار مصرف موجب صرفه جویی در هزینه ها و سهولت استفاده از آنها می شوند.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی در انواع مختلف تولید می شوند. گان جراحی یکبار مصرف، شان جراحی یکبار مصرف، کلاه بیمار، روبالشتی، روتختی، روانداز، کلاه جراح، شورت و … از انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی هستند.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی

 

روش تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی

البسه یکبار مصرف بیمارستانی با استفاده از پارچه های مختلفی تولید می شوند. پارچه های متداول در تولید این البسه پارچه اسپان باند بیمارستانی و پارچه اس ام اس هستند. پارچه اسپان باند مانند سایر پارچه ها نیست و دارای تار و پود نمی باشد و از الیاف پرس تشکیل می شود. این پارچه با اسم پارچه نبافت یا یکبار مصرف یا پارچه لایه سوزنی معروف است. اقلامی از قبیل دستمال مرطوب بهداشتی، لباس های اتاق عمل، گان جراحی، روانداز، لباس بیمار، زیرانداز و سایر البسه یکبار مصرف با پارچه اسپان باند تولید می شوند. استفاده از پارچه اس ام اس نیز همانند اسپان باند می باشد با این تفاوت که میان پارچه اس ام اس لایه ای وجود دارد که تا حد زیادی مانع نفوذ ذرات ریز مانند میکروب ها می شود.

بیمارستان ها البسه خود را از طریق مناقصه تامین می کنند. به این ترتیب که کمترین قیمت و بهترین شرایط را از بین کارگاه های تولیدی انتخاب می کنند. کارگاه های تولیدی، پارچه های مناسب و مورد نیاز خود را از کارخانجات نساجی (که به طور تخصصی به تولید پارچه های مخصوص مصارف بیمارستان می پردازند) تهیه می کنند و البسه یکبار مصرف بیمارستانی را تولید می کنند.

مرکز فروش البسه یکبار مصرف بیمارستانی

مرکز فروش البسه یکبار مصرف بیمارستانی

جهت سفارش انواع البسه بیمارستانی یکبار مصرف و البسه پارچه ای می توانید سفارشات خود را از طریق واتساپ ثبت و با تلفن های پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …