خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس اسکراب و اتاق عمل / مرکز فروش انواع ست اتاق عمل بیمارستان

مرکز فروش انواع ست اتاق عمل بیمارستان

مرکز فروش انواع ست اتاق عمل بیمارستان،لباس اسکراب اتاق عمل،لباس اتاق عمل زنانه،لباس اتاق عمل زنانه بیمار در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن به صورت اینترنتی ممکن شده است.

ست لباس اتاق عمل

نحوه تولید انواع ست لباس اتاق عمل

تولید انواع ست لباس اتاق عمل در راستای ارتقای نظم و پرستیژ جراحان و دیگر پرسنل اتاق عمل است. به گونه این که بتوان تمام کادر اجرایی اتاق عمل را به درستی تشخیص داد و حضور هرگونه فرد غیره به آسانی تشخیص داده شود.

امروزه ست لباس اتاق عمل کیفیت ها و روش های تولید جدیدی به کار گرفته می شود. از جمله اینکه دوام و زیبایی لباس افزایش یابد. راحتی حرکت در این لباس بسیار بالا باشد. انواع ست لباس اتاق عمل را برای جراح، کمک جراح، تکنسین های اتاق عمل و غیره در دو نوع مردانه و زنان می توانید تهیه کنید.

تمام ویژگی هایی که باید لباس های اتاق عمل یا اسکراب ها داشته باشند را این ست ها نیز دارند. از جمله مهمترین این ویژگی ها می توان به راحت بودن، ساده بودن قابلیت شستشوی چندگانه، تمیز بودن و مرغوب بودن جنس پارچه اشاره کرد.

ست لباس اتاق عمل

ست لباس اتاق عمل شامل چه مواردی است

ست لباس اتاق عمل شامل لباس های جراح، کمک جراح، تکنسین های اتاق عمل، کمک اسکراب و دیگر پرسنل می شود. از جمله این موارد می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

  • اسکراب مردانه اتاق عمل: این ست لباس اتاق عمل شامل بلوز یقه هفت، شلوار مردانه و ماسک و کلاه است. این ست از الیاف طبیعی و اعلا پنبه ای می باشد. سه جیب در بلوز و دو جیب در شلوار دارد. آستین های بلوز کوتاه و کلاه آن بنددار است. این نوع ست لباس اتاق عمل را می توان در رنگ های مختلف تهیه و به کار برد.
  • ست آبی جراح اتاق عمل آقایان: یک نوع دیگر از ست لباس اتاق عمل از پارچه ی ترگال دوخته شده است و دوام بسیار بالایی دارد. این نوع پوشش زیبا و شامل بلوز، شلوار، کلاه و ماسک آبی کمرنگ است.
  • ست سبز جراح اتاق عمل بانوان: این نوع پوشش برای بانوان بوده و از شلوار، مانتو، مقنعه؛ کلاه و ماسک همرنگ تشکیل شده است.
  • ست لباس اتاق عمل بانوان آبی روشن: این نوع پوشش از ترگال دوخته شده است/ مقاومت بسیار بالایی در برابر شستشو با مواد شیمیایی دارد. رنگ آن بسیار زیبا و ملایم است و چشم ها را خسته نمی کند.

امروزه تنوع بیشتری در ست لباس اتاق عمل به چشم می خورد که می توانید انواع آنها را در سایزها و رنگ های مختلف برای پرسنل و کارکنان اتاق عمل تهیه کنید.

ست لباس اتاق عمل

مرکز فروش انواع ست اتاق عمل بیمارستان

جهت سفارش انواع ست اتاق عمل زناته و مردانه ،لباس اسکراب پزشکی و … با شماره های پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …