خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / مرکز فروش عمده لباس بیمار تترون

مرکز فروش عمده لباس بیمار تترون

مرکز فروش عمده لباس بیمار تترون،لباس مرض بیمارستان،لباس بیمار زنانه و انواع لباس بیمارستانی تترون با قیمت ارزان و بدون واسطه در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن

قیمت لباس بیمار تترون

کاربرد لباس بیمار تترون

آیا می دانستید که پارچه ی تترون یکی از اصلی ترین پارچه های مورد استفاده در منسوجات و لباس های بیمارستان ها است؟ برای همین پیدا کردن بهترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها همواره مورد بحث است. قیمت لباس بیمار تترون بستگی به شرکت و درجه کیفی پارچه دار. امروزه در بیمارستان ها برای انواع لباس ها؛ از جمله لباس بیمار، روپوش پزشکی و پرستاری، ملح بیمارستانی و برخی قسمت های دیگر از پارچه تترون استفاده می کنند. برای همین قیمت لباس تترون بیمار اهمیت پیدا می کند. و اما منظور از پارچه ی تترون بیمارستانی چیست؟ از آن جایی که مصرف پارچه ی تترون توسط بیمارستان ها زیاد است، نوعی از آن در مراکز تولیدی و کارخانه ها تولید می شود که تترون بیمارستانی نام دارد. تفاوت های این نوع تترون با تترون های معمولی این است که قیمت لباس بیمار تترون پایین تر و رنگبندی ها روشن است. لباس بیمار تترون باید راحت باشد و هیچگونه حساسیت پوستی برای بیمار ایجاد نکند. بدن نما نباشد.، سبک و خوش دوخت باشد و تا حد امکان از رنگ های شاد و انرژی آور در آن استفاده کرد. قیمت لباس بیمار تترون را می توان با خرید مستقیم از کارخانه و تولیدی های معتبر، تا حد زیادی پایین آورد.

قیمت لباس بیمار تترون قیمت لباس بیمار تترون

تفاوت جنس ترگال و تترون در تولید لباس بیمار

اگر قیمت لباس بیمار تترون برای شما مهم است می توانید از پارچه های ترگال ساده تر برای لباس بیمار استفاده کنید. هرچند که پرمصرف ترین نوع پارچه در لباس بیمار تترون است. هر دو نوع پارچه های تترون و ترگال برای لباس بیمار به کار می روند. پارچه های تترون عرضی یک و نیم متر دارند و وزنی معادل ۱۵۰ تا ۱۰ گرم. اما ترگال وزن استانداردی معادل با ۲۴۰ گرم دارد. تنوع رنگ درمیان پارچه های ترگال بیشتر است. اما شاید سبکی و راحتی تترون باعث شود که بیشتر بیمارستان ها برای لباس بیمار خود سراغ این پارچه بروند. از ترگال های ساده یا کج راه سفید در لباس پرستار و پزشک استفاده می شود. امروزه تولیدها رقابت زیادی بر مساله کیفیت و قیمت لباس بیمار تترون دارند. برای همین می توانید با تحقیق در میان تولیدی های معتبر، مناسب ترین آنها را پیدا کنید. رنگ های صورتی و آبی بسیار پرکاربرد هستند و اکثرا از آنها استفاده می شود. اما بیشتر از تترون برای لباس بیمار استفاده می شود و این هم دلایلی دارد:

  • قابل شستشو
  • امکان استفاده چندباره
  • قیمت لباس بیمار تترون پایین است
  • سبک بودن
  • لطافت
  • رنگ بندی های ساده و مناسب

قیمت لباس بیمار تترون

مرکز فروش عمده لباس بیمار تترون

جهت سفارش انواع لباس بیمار تترون با قیمت ارزان و بدون واسطه با شماره های کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش در ذیل تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …