خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / مرکز فروش لباس برای ام آر آی

مرکز فروش لباس برای ام آر آی

مرکز فروش لباس برای ام آر آی،انواع لباس یکبار مصرف بیمارستان،گان جراح یکبار مصرف،گان بیمار و … بدون واسطه به قیمت درب کارخانه با امکان ارسال به کلیه نقاط

لباس برای ام آر آی

کاربرد لباس ام آر آی

لباس برای ام آر آی نوعی لباس است که بافت تار و پودی ندارد و در عوض بافت پرسی دارد. لباس برای ام آر آی جنسی بسیار نازک و سبک دارد که در بسیاری از صنایع همچون پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

لباس برای ام آر آی لباسی است که بصورت یکبار مصرف و برای هر فرد بیماری مختص خود او می باشد که می تواند همراه خود ببرد. لباس برای ام آر آی باید عاری از هرگونه جسم فلزی باشد؛ از آنجایی که دستگاه ام آر آی فضای مغناطیسی شدید را درون خود ایجاد می کند، این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد که بیمار هرگونه جسم فلزی را از خود دور نماید و به همین علت در لباس برای ام آر آی هیچ گونه جسم فلزی مانند زیپ، دکمه و یا بست وجود ندارد.

گاهی بدلیل حفظ سلامتی بیماران در مراکز پزشکی لباس برای ام آر آی تبدیل به موضوعی حیاتی می گردد، لذا جهت انجام صحیح و بدون خطر عملیات ام آر آی، کاربرد لباس برای ام آر آی بسیار حائز اهمیت بوده و گاهاً نیاز به اعمال حساسیت بالایی قبل از انجام عملیات ام آر آی دارد.

لباس برای ام آر آی

مشخصه های پارچه های لباس ام آر آی

لباس برای ام آر آی از پارچه هایی تولید شده است که این نوع پارچه بنام اسپان باند معروف است، و نکته جالب اینست که لباس برای ام آر آی از نوع پارچه هایی می باشد که فاقد الیاف تار و پود بوده و از الیاف پرسی تشکیل شده است و لذا پارچه های لباس برای ام آر آی، بدلیل جنس خاص و وزن بسیار پایینی که دارد، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از صنایعی که پارچه های لباس برای ام آر آی در آن بسیار پر کاربرد است، صنعت پزشکی می باشد که جهت تولید لباس های مورد نیاز مراکز پزشکی و درمانی بکار برده می شود.

از موارد دیگر در رابطه با لباس برای ام آر آی، دانستن این نکته حائز اهمیت است که، با توجه به اینکه کدام بخش از بدن بیمار اسکن خواهد شد، ممکن است که نیاز به پوشیدن لباس بیمارستان وجود داشته باشد؛ اگر نیاز به پوشیدن لباس مخصوص بیمارستان وجود نداشت، دراین صورت باید لباس برای ام آر آی، لباس های بدون زیپ های فلزی، بست، دکمه، سینه بند، کمربند و یا سگک باشد.

تمام حساسیت هایی که در خصوص لباس برای ام آر آی وجود دارد از این بابت می باشد که درون دستگاه ام آر آی یک میدان مغناطیسی بزرگی شکل می گیرد و از طریق ارسال و دریافت سیگنال های بین دستگاه و بدن بیمار، تصاویر مورد نیاز تهیه می گردند که بنا به نوع بیماری و تصاویر مورد نیاز مدت زمان حضور در دستگاه متفاوت می باشد؛ بنابراین اگر چنانچه لباس برای ام آر آی دارای وزن زیاد باشد باعث خستگی بیمار در عملیات های با زمان بیشتر گردیده و چنانچه لباس برای ام آر آی دارای اجسام فلزی باشد باعث بروز صدمات و خطراتی برای بیمار می گردد. لذا جهت حفط نکات امنیت و سلامت بیمار توجه به لباس برای ام آر آی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

لباس برای ام آر آی

مرکز فروش لباس برای ام آر آی

جهت سفارش انواع لباس ام آر آی،لباس یکبار مصرف بیمارستانی و … با کیفیت استاندارد می توانید سفارشات خود را جهت استعلام قمت در واتساپ ثبت و با کارشناسان پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …