خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / مرکز فروش لباس یکبار مصرف اتاق عمل ارزان

مرکز فروش لباس یکبار مصرف اتاق عمل ارزان

مرکز فروش لباس یکبار مصرف اتاق عمل ارزان،اسکراب اتاق عمل،لباس مریض بیمارستان و … با امکان ارسال به کلیه نقاط در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن ممکن شده است

لباس یکبار مصرف اتاق عمل

کاربرد انواع لباس یک بار مصرف بیمارستان

پیش گیری از شیوع باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها، اولویت اصلی بیمارستان ها و سایر مراکز بهداشتی و درمانی می باشد. انتقال و شیوع میکروب ها، منجر به عفونت های خطرناک خواهد شد. از این رو حذف کامل آن ها و یا به حداقل رساندن خطر شیوع آن ها توسط سیاست های بیمارستان، مرکز درمانی و خود فرد بیمار و کل جامعه، از مهم ترین موضوعات بهداشتی و درمانی می باشد.

یکی از این سیاست ها برای کنترل شیوع هر گونه میکروب، این است که باید چه موقع و در چه صورت، از تجهیزات پزشکی یکبار مصرف مانند لباس یکبار مصرف اتاق عمل استفاده کرد. هر چند باید به هزینه های اقتصادی و زیست محیطی توجه شود اما باید استفاده از روش های جلوگیری از شیوع عفونت، هدف نهایی و اصلی باشد.

در بیشتر مراکز درمانی و بهداشتی، تجهیزات و لباس یکبار مصرف اتاق عمل توسط خود مرکز و یا سازمان وابسته به آن، مانند داروخانه ها، قابل تهیه می باشد. گاهی فرد بیمار مسئول تهیه ی لباس یکبار مصرف خواهد بود. در این صورت با مراجعه به مراکز و یا مرکز فروش لباس یکبار مصرف اتاق عمل می تواند تجهیزات پزشکی یکبار مصرف را تهیه کند.

آگاه کردن جامعه در مورد مسائل و موضوعات بهداشتی، سببِ جلوگیری از پیامد های عفونت های بیمارستانی می شود. افزایش هزینه های پزشکی، بستری های طولانی مدت، افزایش عوارض بیماری ها و افزایشِ مرگ و میر، از پیامد های عفونت های بیمارستانی هستند.

اما یکی از مهم ترین این پیامدها، افزایش مقاومت عفونت ها در برابر دارو ها است. از این رو استفاده ی به موقع از تجهیزات پزشکی یکبار مصرف همانند لباس یکبار مصرف بیمارستان، نقش بسیار مهمی را در به حداقل رساند این پیامدها دارد.

لباس های یکبار مصرف بیمارستان، کاربرد های فراوان و مهمی برای بیمار و کارکنان بیمارستان ها دارد. این لباس ها توسط بیمار برای تصویر برداری، جراحی ها، هنگام بستری، انجام آزمایشات و انتقال بیمار به بخش ها کاربرد های فراوانی دارد.

ممکن است استفاده از لباس های یکبار مصرف از لحاظ اقتصادی گزینه ی مناسبی برای بیمارستان ها و بیماران به نظر نیاید، اما راهی مهم برای محافظت از بیمار و حتی خانواده ی او و جامعه می باشد.

لباس یکبار مصرف اتاق عمل

لباس یکبار مصرف اتاق عمل چیست؟

بستری شدن در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی، فرد را در معرض خطر عفونت های بیمارستانی قرار می دهد. این عفونت ها می تواند سلامت و ایمنی کارکنان بیمارستان ها را نیز به خطر اندازد ،از این رو برای به حداقل رساندن این خطرات، به بیمار و به کارکنانِ بخش های خاصی از بیمارستان، توصیه می شود از لباس های یکبار مصرف  استفاده کنند.

لباس یکبار مصرف اتاق عمل، لباسی راحت و دارای بافتی است که سبب تنفس و جریان هوا در لباس می شود. این لباس معمولا از موادِ با دوام و پارچه های یک بار مصرف و با کیفتی مناسب، برای محافظت از بیمار در برابر آلودگی ها و میکروب ها دوخته و تهیه می شود. بیمار به هنگامی که آماده ی انتقال به اتاق عمل می شود، این لباس را می پوشد و پس از انجامِ عمل، لباس را دور می اندازند.

خوشبختانه هر روز شاهد پیشرفت های زیادی در زمینه ی راحتی و مقاوم بودن لباس یک بار مصرف هستیم. بستری شدن در بیمارستان ها و مراکز درمانی، فرد را در معرض خطر عفونت های بیمارستانی قرار کی دهد. این عفونت ها می تواند سلامت و ایمنی کارکنان بیمارستان ها را نیز به خطر اندازد.

لباس یکبار مصرف اتاق عمل

مرکز فروش لباس یکبار مصرف اتاق عمل ارزان

جهت سفارش انواع لباس یکبار مصرف اتاق عمل،گان یکبار مصرف،شان یکبار مصرف بدون واسطه و مستقیما از تولیدی از طریق لینک واتساپ سفارش خود را ثبت و با پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …