خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / مرکز فروش لباس یکبار مصرف بیمار

مرکز فروش لباس یکبار مصرف بیمار

مرکز فروش لباس یکبار مصرف بیمار،لباس مریض بیمارستان،گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی در سایت تولیدی بازرگانی خانه صنعت و معدن ممکن شده است.

لباس یکبار مصرف بیمار

 مرکز فروش لباس یکبار مصرف بیمار

مصونیت و جلوگیری از انتقال ویروس ها و میکروب  از مواردی است که موجب شده جنس لباس ها، بافت آن ها و …. در مراکز درمانی و سایر محیط ها متفاوت شود. یکی از مواردی که به آن باید  بسیار اهمیت داد تولید لباس یکبار مصرف بیمار در بیمارستان می باشد. در گذشته لباس های بیماران از جنس پنبه، پلی استر و…. بود و استفاده از آنها باعث می‌شد که بیمار بعد از یک بار استفاده دوباره آن لباس را شستشو دهد یا استریل  کند یا نکند و از آن استفاده نماید که خود موجب بروز بیماریها و همچنین عفونت های بسیار زیادی می‌شد و با توجه به این موارد لزوم استفاده از لباسهای یکبار مصرف در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با توجه به موارد بسیار گوناگون ضروری و لازم به نظر می رسد.

لباس یکبار مصرف بیمار

 

لباس یکبار مصرف بیماران در مراکز درمانی چه کاربردی دارد؟

مراکز درمانی یکی از مراکز مهم می باشند که افراد و لباس های متفاوت و گوناگونی روبرو می باشد برای این که پزشکان و پرستاران چشمشان با توجه به رنگ لباس‌ها و همچنین رنگ محیط به خون عادت نکند که به رنگ خون است و اگر خون را دیدند نسبت به آن واکنش دهندسعی شده لباس بیماران به صورتی  طراحی شود که هم راحتی بیمار و هم واکنش نسبت به رنگ خون را ایجاد کند. لباس یکبار مصرف بیمار در مراکز درمانی اهمیت زیادی دارد زیرا به دلیل استفاده از رنگ های متفاوت در طراحی لباس افراد حساسیت خود به رنگ خون و … را از دست داده و نمی‌تواند به درستی ان را تشخیص دهند. لباس یکبار مصرف بیمار برای ان دسته از عزیزانی که در بخش های گوناگون درمانی بستری می‌شوند ضروری به نظر می رسد. لباس یکبار مصرف بیماران به دلیل وجود میکروبها و آلاینده های محیط زیستی همچنین عفونت ها برای بیماران اجباری شده وباید هر بار پس از ورود این مرکز درمانی برای درمان و بستری شدن در بخش‌های گوناگون یک مرکز درمانی لباس بیمار مخصوص به خود را دریافت کرده و از آن استفاده نماید.

لباس یکبار مصرف بیمار

دلایل رو به رشد لباس یکبار مصرف بیمار کدام است؟

استفاده از لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی به دلیل جلوگیری از انتقال عفونت ها و بیماری های گوناگون در محیط بیمارستانها و همچنین انتقال آن به بیرون از محیط بیمارستان افزایش پیدا کرده و افراد بسیار زیادی از آن استفاده می کنند همچنین در بیمارستان‌ها استفاده از لباس یکبار مصرف بیمار اجباری شده و هر فردی که برای درمان  منتقل می‌شود باید از آن استفاده کند مورد دیگری که استفاده از این لباس را افزایش داده قیمت کمتر آن نسبت به لباس هایی از جنس پنبه و پلی استر می باشد.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …