خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / لباس بیمار بیمارستانی / مشاوره خرید گان بیمار مرغوب با قیمت بسیارعالی

مشاوره خرید گان بیمار مرغوب با قیمت بسیارعالی

مشاوره خرید گان بیمار مرغوب با قیمت بسیارعالی … تولید گان بیمار  ، فروش عمده گان یکبار مصرف ، جهت سفارش عمده گان بیمار و دریافت لیست قیمت انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در سایت بازرگانی خانه صنعت و معدن می توانیداز طریق لینک واتساپ و یا شماره های تماس درج شده در سایت با کارشناسان مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

گان بیمار

مشخصات گان بیمار یکبار مصرف درجه یک

گان بیمار همان لباسی است که بیماران هنگام بستری در بیمارستان و یا رفتن به اتاق عمل می پوشند . جنس این گان ها از اسپان باند یا پارچه اس ام اس است . گرماژ این گان لباس ها معمولا از ۳۸ تا ۵۰ گرم است و به دلیل این که بیمار زیر این گان لباس دیگری نمی پوشد نباید از ۳۸ گرم کمتر باشد چون نازک و بدن نما می شود .

گان بیمار با بندهایی از پشت بسته می شود و می توان سایز آن را بزرگ یا کوچک کرد . رنگ گان لباس ها معمولا برای خانم صورتی و برای آقایان رنگ های آبی و سبز استفاده می شود .

استفاده از گان بیمار یکبار مصرف به علت سهولت در پوشیدن ، آزادی در حرکت ، خاصیت ضد تعریق بودن و راحتی و سبکی لباس رواج بیشتری دارد .

همراه با گان بیمار شلوار هم پوشیده می شود که این شلوار ها نیز از جنس پارچه بی بافت یا اسپان باند می باشد که به صورت آزاد و راحت دوخته می شود و در قسمت کمر ، کش تعبیه شده است که پوشیدن شلوار را برای بیمار آسان کند . گرماژ پارچه استفاده شده در شلوار هم از ۳۸ تا ۵۰ گرم است . شلوار بیمار به صورت اور سایز تولید می شود .

گان بیمار

قیمت گان بیمار و نکات مهم در تشخیص کیفیت آن

گان بیمار با کیفیت ، باید دارای پارچه با گرماژ مناسب باشد و همچنین کیفیت دوخت آن به گونه ای باشد که درزها باز نشود و پارگی ایجاد نشود.

حتما در تولید آن از پارچه اسپان باند یا بی بافت استفاده شده باشد علت استفاده از این پارچه این است که بافت ندارد و از تجمع میکروب ها جلوگیری می کند . تمامی این نکات در تعیین قیمت گان بیمار تاثیر زیادی دارد . برای اطمینان از کیفیت از مراکز معتبر قیمت را استعلام بگیرید .

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

گان بیمار

بورس فروش عمده گان بیمار

اگر به تجارت و بازرگانی لباس های بیمارستانی مشغول هستید برای تامین جنس با قیمت پایین و کیفیت مناسب از طریق شماره های سایت با کارشناسان لباس بیمارستانی بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …