خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / روپوش پزشکی / نمایندگی انحصاری فروش عمده گان جراحی با کیفیت عالی

نمایندگی انحصاری فروش عمده گان جراحی با کیفیت عالی

نمایندگی انحصاری فروش عمده گان جراحی با کیفیت عالی …تولید انواع گان جراحی ، تولیدکننده گان پزشکی در تهران ، تولید گان مچدار .فروش بی واسطه انواع لباس یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

گان جراحی

تفاوت گان جراحی یکبار مصرف و گان جراحی چند بار مصرف

گان جراحی به همان لباسی گفته می شود که پزشکان و جراحان در اتاق عمل می پوشند تا از ورود میکروارگانیسم ها به بدن خود جلوگیری کنند. گان های جراحی یکبار مصرف با اتیلن اکساید استریل می شود .

جنس این گان لباس ها به نسبت عمل جراحی که انجام می شود تعویض می شود .گان جراحی به دو صورت تولید می شود : گان جراحی چند بار مصرف و گان جراحی یکبار مصرف .

عمدتا از پارچه ی اسپان باند در تولید گان استفاده می شود که بدون تار و پود و بافت است و همین امر باعث می شود از تجمع میکروب ها در بافت پارچه جلوگیری شود و اگر این پارچه دارای بافت باشد نمی توان به طور صحیح آن را استریل کرد. معمولا از رنگ آبی و سبز در تولید آن استفاده می شود .

هنگام عمل جراحی و فعالیت زیاد ، میزان تعریق بالا رفته و این پارچه ها به علت داشتن منافذی برای عبور هوا خاصیت تعریق دارند و جراح در هنگان عمل به علت تعرق بالا تمرکز خود را از دست نمی دهد و به بهترین نحو و با سهولت می تواند به فعالیت خود بپردازد .

گان جراحی چند بار مصرف با پارچه ویسکوز ، ترگال ، کجراه ، تترون و… تولید می شود . این گان ها را با شستشو و روش صحیح می توان استریل کرد … اما صحیح انجام دادن این فرآیند و هزینه گزافی که هر بار باید پرداخت شود باعث شده که استفاده از این گان ها کاهش یابد و استفاده از گان های یکبار مصرف رواج بیشتری پیدا کرده است .

ارتباط با واتس آپ :

کارشناس فروش :۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۷

کارشناس فروش:۰۹۰۳۱۸۸۸۰۵۲

گان جراحی

مشخصات گان جراحی لمینت شده و ضد آب

یک مدل دیگر از گان های جراحی ، گان لمینت شده است که تفاوت آن با گان های ساده در این است که این مدل در قسمت سینه و آستین ها دارای نایلون است و نفوذ ناپذیری گان لباس را در برابر ترشحات و خون آبه ها در هنگام عمل جراحی بالا می برد و باعث می شود به داخل لباس نفوذ پیدا نکند .

گان جراحی به وسیله یک بند از پشت می شود و می توان سایز آن را تنظیم کرد . قد این گان  ۱۱۵ تا ۱۲۰ سانتی متر است ( تا سر زانو ) و آستین ها به صورت مچدار دوخته شده است ( دارای کش بافت در سر آستین ها) .

از گان جراحی لمینت شده درعمل های سنگین و طولانی مثل جراحی قلب ، مغز یا سزارین و… که امکان ریختن ترشحات و خون به لباس هست استفاده می شود.

گان جراحی

تولید گان جراحی و فروش بی واسطه آن

بازرگانان ، تجار و مسئولین خرید لباس بیمارستانی، برای استعلام قیمت و برای خرید بی واسطه البسه یکبار مصرف بیمارستانی می توانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …