خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / نمایندگی فروش انواع لباس پرسنلی بیمارستان

نمایندگی فروش انواع لباس پرسنلی بیمارستان

نمایندگی فروش انواع لباس پرسنلی بیمارستان و انواع لباس فرم بیمارستان ، لباس فرم خدماتی ،لباس فرم اتاق عمل ، لباس پزشک ، لباس بیمار ، لباس یکبار مصرف و …

لباس پرسنلی بیمارستان

چرا باید لباس بیمارستانی را از تولیدی های معتبر خرید؟

بیمارستان ها مکان هایی می باشند که از آنها انتظار تمیزی و سلامتی می رود لذا لباس پرسنلی بیمارستان نیز باید بیانگر چنین خصیصه ای باشد.

علاوه برنشان دهنده پاکیزگی باید بتواند آرامش و حس امنیت و اعتماد را به بیمار منتقل کند تا بتواندمحیط بیمارستان را مورد اعتماد و پر از آرامش جلوه دهد.

این لباس که مخصوص بیمارستان است ویژگی‌های خاص و منحصر به خود را دارد که تنها از افراد مورد اعتماد  میتوان آن را تهیه نمود و در رنگها و جنس های متفاوت و مناسب با فضای بیمارستان‌ها باید تهیه شود. عموما لباس پرسنلی بیمارستان را از مکان‌های تهیه می‌کنند که دارای اعتبار کافی می باشند.

لباس پرسنلی بیمارستان

لباس پرسنلی بیمارستان چه ویژگی هایی دارد؟

از آنجایی که بیمارستان‌ها مکان هایی می باشند که باید مرتب ضد عفونی و تمیز شون. لباس پرسنلی بیمارستان هم  باید همین ویژگی‌ها را داشته باشد یعنی بیانگر نوع تمیزی و شیوایی محیط بیمارستان باشد همچنین جنس پارچه که برای تهیه لباس پرسنلی بیمارستان استفاده می‌شود باید  مرغوب و با کیفیت می باشد و در مدت زمان استفاده کیفیت و مرغوبیت آن حفظ گردد.

مورد دیگری که در لباس پرسنل بیمارستانی باید به آن اشاره کرد  رنگ و تنوع لباس می باشد که متضاد با رنگ خون می باشد زیرا پزشک باید با توجه به سایر رنگ ها درمحیط عادت به رنگ قرمز را از چشم خوددور کند تا خدایی نکرده مشکلی در هنگام اجرای عمل و جراحی ها در بیمارستان پیش نیاید.

وزن لباس بیمارستان نیز بسیار اهمیت دارد زیرا باید از وزن سبک و ملایم انتخاب شود ولی  نباید بدن نما و به صورتی باشد که بسیار نازک باشد پس باید بسیار مرغوب و با کیفیت و وزن متعادل نیز داشته باشد.
مورد مهم‌تری که در لباس و وزن آن بسیار اهمیت دارد مقاوم بودن آن در برابر مواد شوینده و همچنین رنگرزی آن در مقابل آب ژاول و ضدعفونی کننده ها می باشد.

لباس پرسنلی بیمارستان

لباس پرسنلی بیمارستان از چه پارچه هایی تهیه میگردد؟

یکی از پارچه هایی که در لباس پرسنلی بیمارستان بسیار مصرف می شود پارچه تترون است این پارچه در رنگها و تنوع های متفاوتی تولید می‌شود. همچنین در عرض ها و طرح های متفاوت در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس دیگری که در لباس پرسنلی بیمارستان مورد استفاده است جنس ترگال است همچنین طرح ترگال یا شبه ترگال که امروزه به دلیل مقاوت خوبی که دارد در لباس پرستاران و پزشکان و سایر پرسنل بیمارستان مورد استفاده می باشد.

لباس پرسنلی بیمارستان

نمایندگی فروش انواع لباس پرسنلی بیمارستان

جهت خرید انواع لباس پرسنلی بیمارستان ، انواع لباس فرم ، لباس پزشکان بیمارستان ، لباس بیمار ، لباس یکبار مصرف ، لباس فرم اتاق عمل و … روی لینک واتساپ کلیک کنید و یا جهت ثبت سفارش تلفنی با شماره های ذیل با مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …