خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / نمایندگی فروش انواع لباس کار بادگیر

نمایندگی فروش انواع لباس کار بادگیر

نمایندگی فروش انواع لباس بادگیر و ضد آب در سایت مرکز فروش لباس کار فراهم می باشد.برای اطلاع از طرح ها و جنس های لباس بادگیر و دریافت لیست قیمت نهایی این محصول از طریق شماره های سایت با کارشناسان در ارتباط باشید.

لباس کار بادگیر

 

لباس کار بادگیر نیز مانند سایر لباس ها یکی از لباس های است که مورد استفاده افراد بسیار زیادی قرار می‌گیرد.
با توجه به شرایط آب و هوایی و بارش باران،  کارمندان و کارگرانی که در مکان های باز و بدون سقف مشغول به کار میباشند از این لباس ها استفاده میکنند. به جز کارگران  که در فضای باز از لباس بادگیر استفاده میکنند، ورزشکاران و کوهنوردان نیز از لباس کار بادگیر استفاده میکنند و از مزایای متفاوت آن سود برده و استفاده میکنند.

این لباس ها عموما از جنس ضد آب می باشد تا در مقابل  ورود آب و  باران فرد را محافظت کند. مورد دیگری که در لباس بادگیر مورد استفاده قرار می‌گیرد و بسیار مهم می باشد مقاومت این لباس در مقابل سرما و گرما و همچنین آب باشد که  در تولید لباس کاری که از جنس بادگیر باشد بسیار اهمیت دارد و اساسی ترین ویژگی آن در تولید لباس بادگیر باشد.

لباس کار بادگیر

کاربرد لباس کار بادگیر در چه محیط هایی است.

لباسهای کار بادگیری  که در مقابل باد و بارش باران محافظ می باشد افرادی استفاده میکنند که  در فضای باز بوده و در مقابل بارش باران و دمای متفاوت قرار می‌گیرند. طراحی این لباس ها به صورتی می باشد  که از ورود سرما به بدن جلوگیری  و همچنین محافظ خوبی در برابر وزش باد و بارش باران و ورود آب به داخل لباس میباشد. درز های این لباس ها بصورت عایق و محکم و ضد آب تعبیه شده تا از ورود سرما و از بین رفتن دمای طبیعی جلوگیری کند. لباس کار بادگیر را در ورزش و کوهنوردی مورد استفاده قرار میدهند.

لباس کار بادگیر

جنس به کار رفته در لباس بادگیر چیست و چه ویژگی هایی دارد.

لباس کار بادگیر عموما از جنس بادگیر شمعی و نایلونی مرغوب و نخ  های با کیفیت و مرغوب تولید می شود.
جنس این پارچه برای تولید متفاوت می باشد برخی از این لباس های بادگیر از جنس ضد آب و برخی از جنس غیر ضد آب میباشند و تنها از بدن در مقابل وزش باد محافظت میکند که قاعدتا قیمت لباس بادگیری که ضد آب نمیباشد از قیمت لباسی که ضد آب میباشد ارزان تر می باشد.

شما میتوانید برای ان هزینه کمتری پرداخت کنید. لباس بادگیری که برای ورزشکاران تهیه می شود  باید پوشیده از یک لایه آستر پارچه ای از جنس پنبه باشد تا از عرق سوز شدن بدن جلوگیری کند که بر اساس همین مورد قیمت های متفاوتی نیز دارد که در هنگام خرید باید به آن دقت کنید.

لباس کار نخی

خرید انواع لباس کار بادگیر:

برای دریافت لیست قیمت نهایی و آگاهی از طرح ها و مدل های لباس کار بادگیر قبل از اقدام به خرید از طریق واتس آپ تلگرام یا شماره های سایت با کارشناسان بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

خرید لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار،لباس کار مردانه،انواع لباس کار حرفه ای،لباس کار دوبنده،لباس کار …