خانه صنعت و معدن
خانه / لباس رستورانی / نمایندگی فروش لباس روپوش رستوران

نمایندگی فروش لباس روپوش رستوران

نمایندگی فروش لباس روپوش رستوران ، لباس فرم گارسون رستوران ، لباس گارسون مردانه ، روپوش رستورانی زنانه ، لباس سالن کار رستوران ، لباس فرم رستوران ایتالیایی و انواع پوشاک رستوران

لباس روپوش رستوران

نمایندگی فروش لباس روپوش رستوران

شکیل بودن لباس روپوش رستوران مانند بسیاری از مشاغل دیگر، اهمیت بالایی دارد. جدا از دوخت و زیبایی و همینطور خاص بودن، روپوش رستوران هنگامی که در محیط، درست بکار گرفته شود؛ در ایجاد احساس اولیه خوشایند برای مشتریان، نقش اساسی ایفا می کند. رستوران هایی که بر اهمیت این موضوع رسیده باشند، پیشرفت می‌کنند.

جهت خرید انواع روپوش رستوران می توانید از طریق شماره های ذیل با کارشناسان مرکز فروش مستقیما صحبت نمایید.

لباس روپوش رستوران

کاربرد لباس روپوش رستوران چیست؟

لباس روپوش رستوران برای هتل رستوران، هتل ها و سفره خانه ‌های مختلف این اطمینان را فراهم می کند؛ که کارمندان و کارکنان آن، همیشه تمیز و منظم هستند. جالب است که بدانید شناسایی یک رستوران یا یک هتل رستوران بزرگ به واسطه لباس روپوش رستوران آن، تعیین می شود. و می تواند به نوعی برندسازی نیز، محسوب شود.

منو و دکوراسیون مناسب بخشی از این معادله می باشد. اما ظاهر مناسب برای کارکنان، هم در آشپزخانه و هم در محیط کار، می‌تواند همه چیز را تغییر دهد. کارکنان آشپزخانه عمدتا یک لباس روپوش رستوران قابل تشخیصی را می‌پوشند. که عمدتا کلاه، شلوار و کفش برای محافظت از پاها طراحی ‌شده؛ و از پارچه هایی با رنگ روشن استفاده می شود. اگر محیط آشپزخانه قابل دیدن توسط مشتری باشد؛ استفاده از پیشبند و استایل مناسب سرآشپز نیز، تاثیر مهمی در تصمیم گیری وی برای استفاده از خدمات آن مکان دارد.

اما در عین حال کارکنانی که در محیط اصلی کار می کنند؛ لباسی می پوشند که جالب توجه بوده، و بر جذب مشتری تاثیر بگذارد. بنابراین لباس روپوش رستوران در این حالت باید با پارچه های لوکس، شلوار و پیشبند ساده و مناسب باشد.

لباس روپوش رستوران

بهترین نوع روپوش رستوران از چه پارچه هایی تولید می گردند؟

پیراهن ‌های مناسب انتخاب خوبی برای مدیران، میزبان و پرسنل در محیط رستوران هستند. پارچه آکسفورد یک گزینه محبوب و سبک است، که برای راحتی کارکنان در حین کار ایده آل محسوب می شود. پارچه پوپلین یک انتخاب محبوب دیگر است. البته سنگین‌تر از آکسفورد می باشد. اما باز هم یک انتخاب عالی است که می توان برای داشتن ظاهر بهتر به عنوان روپوش رستوران از آن استفاده کرد.

از پارچه ترگال نیز به دلیل مقاومت و جنس مناسب به عنوان لباس روپوش رستوران استفاده می شود. پارچه های کتانی به منظور دوخت شلوار برای این نوع محیط ها مناسب است؛ و عمدتا در رنگ های مختلف عرضه می شود. برای محیط های داخل رستوران نیز از شلوار هایی با جنس مخلوط پلی استر و پنبه بکار برده می شود.

وجود این مسئله در لباس روپوش رستوران کشش و راحتی بیشتری را برای شخص فراهم می آورد. این موضوع حتی برای روپوش های مورد استفاده نیز صادق است. بنابراین عمر مفید استفاده از آنها بالاتر می رود. البته لازم به ذکر است که میزان پنبه و پلی استر در پیشبند ها به میزان مساوی است. و در مقابل شستشو زیاد فرسایشی نخواهد شد. در عین حال عمدتا پارچه ها ترکیبی بوده؛ تا راحتی و انتقال گرما در آن به سهولت صورت پذیرد.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس گارسون مردانه

بورس فروش انواع لباس گارسون مردانه ارزان

بورس فروش انواع لباس گارسون مردانه ارزان،لباس فرم هتل مردانه،لباس سالن کار،لباس گارسون رستوران در …