خانه صنعت و معدن
خانه / لباس کار / نمایندگی و بورس فروش لباس کار در یزد

نمایندگی و بورس فروش لباس کار در یزد

نمایندگی و بورس فروش لباس کار در یزد و کلیه استان های هم جوار در انواع لباس کار سرهمی،لباس کار دوبنده،لباس کار صنعتی و … با امکان ارسال به کلیه نقاط

لباس کار در یزد

کاربرد لباس کار در مشاغل صنعتی و خدماتی

امروزه در تمام دنیا پوشیدن لباس کار در مشاغل صنعتی و خدماتی امری واجب و ضروری است. در بسیاری از موارد پوشیدن لباس کار باعث نجات جان افراد از آسیب های پیش رو می گردد. لباس کار باید متناسب با نوع شغل و محیط کاری بسیار راحت و مقاوم تهیه شود.

امروزه در تمام کشورها پوشیدن لباس کار برای کارکنان و کارفرمایان به امری مهم و اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. لباس کار از مهم­ترین موارد برای حفاظت از افراد در محیط کار است. لباس کار علاوه به افزایش ایمنی و بهداشت افراد باعث ایجاد نظم در بین کارکنان می­شود. استفاده از لباس کار مناسب باعث می­شود تا کارکنان با خیالی آسوده به کار بپردازند. نیروی کار در حین انجام وظیفه باعث از هر گونه خطر احتمالی به دور باشد. رعایت بهداشت افراد در محیط­های خدماتی و سلامت افراد بسیار ضروری است و گاهی بدون لباس مناسب امکان پذیر نیست. شاید تصور کنید در بسیاری از مشاغل صنعتی و خدماتی می­توان از پوشیدن لباس کار ایمن و مناسب اجتناب کرد، اما توجه داشته باشید گاهی نپوشیدن باعث ضرر و زیان های جبران ناپذیری می­شود. این امر مخصوصا در محیط های صنعتی و در هنگام کار با دستگاه­ها و ماشین­آلات بزرگ اتفاق می­افتد. هنگامی که استفاده از لباس باعث نجات جان کارکنان و یا به حداقل رسیدن آسیب­های محیط کار می­شود. استفاده از لباس کار باعث افزایش کارایی و سازندگی در محیط کار می­شود. هنگامی که تمام کارکنان از لباس یکسان استفاده می­کنند شناسایی آن­ها راحت می­شود، و به راحتی می­توان از ورود افراد متفرقه به محیط کار جلوگیری کرد.

لباس کار در یزد

برای خرید لباس کار از نمایندگی فروش به نکات زیر توجه کنید:

  • نوع شغل

اولین و مهم­ترین نکته هنگام خرید لباس کار توجه به نوع شغل و شرایط محیط کاری است. به عنوان مثال برای کار در سردخانه­های بزرگ باید از لباس­های عایق سرما و رطوبت استفاده کرد. لباس کار مخصوص حفاظت در مقابل حریق باید کاملا ضد حریق و شامل کلاه، دستکش و کفش بصورت یک تکه باشد. برای محیط هایی حاوی مواد شیمیایی هستند، لباس باید کاملا مقاوم در برابر این مواد باشد.

  • جنس لباس

هنگام خرید لباس کار باید به جنس لباس دقت کنید. جنس لباس کار باید در مقابل چروکیدگی مقاوم باشد و الکتریسیته تولید نکند. اگر در محیط کار مواد خورنده و مضر وجود دارد، جنس لباس باید به گونه­ای باشد که آب و گاز در آن نفوذ نکند و در مقابل این مواد مقاوم باشد. گاهی لباس­هایی با جنس کتان و آهن ساخته می­شود، توجه کنید هرگز از این جنس لباس­ها استفاده نکنید، زیرا این ترکیب باعث بیجاد حساسیت، سرفه، آسم و خستگی می­شود.

  • رنگبندی لباس

هنگام خرید لباس دقت داشته باشید در رنگ لباس از بنزین استفاده نشده باشد. بنزین توسط پوست بدن جذب می­شود و بسیار سرطان زاست.

  • اندازه لباس

سایز لباس بسیار مهم است. در هنگام خرید توجه کنید که لباس برای شما گشاد یا تنگ نباشد. همچنین کاملا سالم و بدون پارگی باشد تا در هنگام کاردر محیط های صنعتی به ابزار و ماشین آلات گیر نکند و باعث آسیب شما نشود.

نمایندگی و بورس فروش لباس کار در یزد

نمایندگی و بورس فروش لباس کار در یزد

جهت سفارش انواع لباس کار می توانید سفارشات خود را از طریق لینک واتساپ ثبت و با شماره های پشتیبانی مرکز فروش تماس حاصل نمایید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

خرید لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار

خرید بی واسطه لباس کار برقکار،لباس کار مردانه،انواع لباس کار حرفه ای،لباس کار دوبنده،لباس کار …