خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه برای ست با کت و شلوار مشکی مناسب هست رنگ سفید است. رنگ سفید ،یک رنگ کلاسیک و امتحان شده است که در انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی ، معمولا مورد پسند و انتخاب همه افراد قرار می گیرد.و ست مناسبی برای تازه دامادها می باشد.

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات مهم و ضروری در ست کردن پیراهن و کت و شلوار

کت و شلوار مشکی در حقیقت  یکی از اصلی ترین لباس برای مردانی است که به این سبک کلاسیک لباس می پوشند، رنگ مشکی محدودیت مکانی و زمانی ندارد . هر فرد در هر سن و هر مکانی که دوست داشته باشد می تواند از این آیتم استفاده کند . این رنگ کت و شلوار ، تقریبا با هر پیراهنی  ست می شود ، اما نکته ای که در انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار ، باید رعایت شود اینست که پیراهنی انتخاب کنید که با رنگ پوستتان هماهنگ باشد.

از جمله رنگ هایی که همیشه برای ست با کت و شلوار مشکی مناسب هست رنگ سفید است. رنگ سفید ، یک رنگ کلاسیک و امتحان شده است که در انتخاب پیراهن ، معمولا مورد پسند و انتخاب همه افراد قرار می گیرد.و ست مناسبی برای تازه دامادها می باشد.

پیراهن خاکستری نیز از جمله پیراهن مناسب برای این کت و شلوار است. این پیراهن برای مراسم های نیمه رسمی و رسمی بسیار شیک است مخصوصا اگر با کراوات خاکستری  تزئین شود.

صورتی روشن نیز رنگ پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی است . این رنگ بسیار جذاب و عامه پسند است که برای مراسمات غیر رسمی می تواند یک ست زیبا باشد.

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

پنج اشتباه رایج آقایان در انتخاب استایل مناسب

گاهی مردها ، در انتخاب استایل خود ، دچار اشتباه می شوند و فکر می کنند رنگهایی که یک نفر پوشیده و بر روی بدن او زیبا بوده ، ممکن است برای خود او هم زیبا باشد اما این فکر کاملا اشتباه است. شما باید در انتخاب لباس مناسب ، به رنگ پوست خودتان توجه کنید و هر رنگی که بر روی پوستتان زیباست ، همان رنگ را برای ست با کت و شلوار انتخاب کنید.

بیشتر مردها در انتخاب لباس ، سعی می کنند از لباسهای سایز بزرگتر از خودشان استفاده کنند ، این یک انتخاب کاملا اشتباهی است . هر فرد برای اینکه استایل مناسبی داشته باشد.باید تا جایی که امکان دارد از لباسی استفاده کند که مناسب فرم بدنش باشد.

یک اشتباه دیگر رایج در بین آقایان  اینست که در انتخاب لباس و گاهی زیورآلات ، سعی می کنند پر زرق و برق انتخاب کنند. این کار واقعا اشتباهی است.یک ظاهر ساده و شیک می تواند بسیار مناسب تر از زرق و برق های اضافی برای آقایان باشد.می توانید به جای استفاده از زیورالات اضافی، از یک گردنبند . ساعت مچی استفاده کنید.

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

مردان جنتلمن برای انتخاب لباس به این نکات اهمیت می دهند

یکی از نکاتی که آقایان برای انتخاب لباس باید به آن اهمیت دهند اینست که بدانند سبک لباس پوشیدن آنها، از شخصیتشان الهام می گیرد.پس سعی کنید لباسی انتخاب کنید که مناسب رفتار و حرکاتتان باشد.

کسانی که ظاهر زیبا و شیک مد نظرشان است ، سعی کنند تا جایی امکان دارد از لباس ساده استفاده کنند، ظاهر ساده مردها را بسیار شیک تر از ظواهر شلوغ و تجملاتی می کند. مثلا در انتخاب پیراهن مناسب ، بیشتر از پیراهن های ساده و بدون طرح استفاده کنند. مثلا انتخاب یک پیراهن آکسفورد ، با رنگ مناسب ، یک انتخاب مناسب است.

مردهای جنتلمن از زیورآلات استفاده نمی کنند و همیشه سعی می کنند  از لباس های کلاسیک  بپوشند مانند انتخاب یک کت و شلوار مشکی یا سرمه ای . و زمانی که بخواهند از لباسهای اسپرت استفاده کنند، سعی می کنند، به سراغ شلوار کتان بروند و به هیچ وجه از شلوار های جین پاره استفاده نمی کنند.

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستان

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

عینک مناسب برای هر صورت

ترفندهای انتخاب عینک مناسب برای هر صورت

ترفندهای انتخاب عینک مناسب برای هر صورت،عینک یکی از وسیله هایی است که علاوه بر …