خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / نکات خلاقانه و جذاب در انتخاب رنگ لباس کودک

نکات خلاقانه و جذاب در انتخاب رنگ لباس کودک

نکات خلاقانه و جذاب در انتخاب رنگ لباس کودک، کودکان روحیه لطیف و بسیار حساسی دارند لذا انتخاب رنگ مناسب لباس کودک اهمیت بسیار ویژه‌ای دارد زیرا در روحیه آنها، احساسات آنها تاثیر  بسیار می‌گذارد و آینده و شخصیت آنها را ممکن است تغییر دهد.

 انتخاب رنگ لباس کودک

راهنمای انتخاب رنگ لباس کودک

کودکان روحیه لطیف و بسیار حساسی دارند لذا انتخاب رنگ مناسب لباس کودک اهمیت بسیار  ویژه‌ای دارد زیرا در روحیه آنها، احساسات آنها تاثیر  بسیار می‌گذارد و آینده و شخصیت آنها را ممکن است تغییر دهد. رنگ لباس کودک باید به گونه‌ای باشد که هم برای وی آرامش ایجاد کند و هم بتواند اخلاقیات و روحیات کودک را متناسب با محیط و شرایط تطبیق داده و از ایجاد رفتارهای پر تنش و عصبی در کودکان جلوگیری نمایند.

نکاتی که در مورد رنگ لباس کودک می باشد به شما آرامش داده و باعث می شود لباس های مناسب با اخلاق و روحیات کودکان خود انتخاب کرده و از آنها استفاده کنید و با این انتخاب به ایجاد ارامش و روحیه خلاق در کودکان خود بپردازید.

لباس کودک باید از رنگ های شاد باشد زیرا کودکان جذب رنگ های روشن و شاد شده و به آنها علاقه بسیار خاصی نشان میدهند. رنگ های تیره باعث می شود که کودک دلبند شما افسردگی خاطر پیدا کند. اما به این معنی نیست که تمامی لباس‌های آنها بهتر است از رنگ‌های روشن باشد بلکه بهتر است  تمام رنگ ها را داشته باشد و از تمامی رنگ ها تشکیل شده باشد و شما می توانید انواع رنگ ها را در طیف لباسهای آنها تصویر سازی نموده و سپس طیف رنگی بسیار زیبایی برای آنها به وجود اورده.

کودکان غالبا عاشق رنگ‌های مانند سفید، صورتی، آبی روشن، سبز، زرد می باشند. این رنگ ها  با طبع کودکان هماهنگ بوده و در آنها حسی زیبا و جذاب پدید می‌آورد گاهی پیش می‌آید که کودکان جذب رنگ هایی می شوند که برای آنها بسیار خوب بوده وبرای زیبا و جالب میباشد. کودکان به دلیل اینکه ذهنشان فعال و جذاب می باشد با توجه به رنگ هایی که در میوه‌ها، اسباب بازیهایشان،هوا، موی مادر، رنگ چشم و…. وجود دارد آنها را ترسیم میکنند و به ان ها علاقه میدهند.  به عنوان مثال یک کودک رنگ قرمز را رنگ سیب می‌داند بنابراین بیشتر جذب این رنگ می شود اگر به سیب علاقه بسیاری داشته باشد و پس از احساسات و عواطف و همچنین علاقه کودکان در انتخاب رنگ لباس نیز تأثیر بسیار زیادی دارد.

 انتخاب رنگ لباس کودک

بهترین جنس پارچه مناسب لباس کودک

علاوه بر اینکه باید به رنگ لباس دقت کرد باید به نوع جنس پارچه و لباس که استفاده می‌کنیم برای کودکان نیز دقت بسیار زیاد کرد. کودکان حساس بوده و حساسیت‌های خاص و مربوط به خود را  دارد و سریع مشکلات پوستی و عواقب بسیار بدی برای کودک در اثر استفاده لباس نامناسب پیش خواهد امد.

لباسی که بیشتر برای کودکان پیشنهاد می‌شود یا پارچه ای  که برای کودکان بهتر است استفاده نمود لباس های پنبه ای و نخی می باشد لباس های پنبه ای  لباس هایی می باشند که کیفیت بسیار عالی تهیه شده و بسیار با کیفیت می باشد و همچنین پنبه و لباس‌های نخی آلیاژها و الیاف های اضافی و شیمیایی نداشته و آسیب زیادی در پوست و بدن کودک دلبند شما ایجاد نمی کند.

در رنگ پارچه های پنبه ای یا نخی نتایج زیبایی دیده شده و به خوبی در آنها ایجاد شده و تطابق داده می‌شود. بنابراین بهتر است از این نوع پارچه برای لباس کودکان استفاده های بسیار زیادی شود تا آنها را از  بیماری های پوستی و مواد شیمیایی دور نگه دارید.

 انتخاب رنگ لباس کودک

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …