خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / نکات طلایی انتخاب رنگ مناسب برای پوست های گندمی

نکات طلایی انتخاب رنگ مناسب برای پوست های گندمی

نکات طلایی انتخاب رنگ مناسب برای پوست های گندمی،برای داشتن بهترین انتخاب در خرید از کاربردی ترین و درست ترین روش ها تطبیق رنگ پوست و رنگ لباسی است که بیشترین هماهنگی را با یک دیگر دارند . انتخاب رنگ درست به داشتن استایل بهتر و جذاب تر نیز کمک شایانی می کند.

نکات طلایی انتخاب رنگ مناسب برای پوست های گندمی

راهنمای انتخاب رنگ لباس مناسب برای افراد با پوست گندمی

اگر شما دارای پوستی گندمگون هستید رنگ لباس مناسب برای پوست شما رنج جذابی از رنگهاست . پوست شما بیانگر یک چهره گرم است و رنگ لباس مناسب برای شما طیف وسیعی را در بر می گیرد .

اکثر رنگ ها به پوست شما می آید و شما میتوانید با انتخاب سایه رنگ ها که کمی روشن تر یا کمی تیره تر از سطح میانی رنگ ها هستند ، جذابیت خود را تضمین و دو چندان کنید. به این معنا که  رنگ بژ کم حال یا طلایی بسیار رنگ پریده را به جای رنگ های کاملاً یکدست و خنثی مانند سفید انتخاب کنید .

برای جلوه بیشتر و برجسته تر نشان دادن پوستتان ، شما می توانید از پالت رنگ های روشن استفاده کنید به عنوان مثال در فصول سرد سال برای داشتن ظاهری بی نظیر می توانید یک شلوار جین سفید را با یک ژاکت تیره امتحان کنید و از هماهنگی بین پوست و رنگ لباستان لذت ببرید. معمولا رنگ هایی اندکی روشن تر یا اندکی تیره تر از رنگهای اصلی هستند و بیشترین جلوه را برای این افراد به وجود می آورند.

از دیگر رنگ ها می توان به نمونه های رنگ های گرم همچون زیتونی و گروه رنگهای سبز به ویژه سبز خزه ای و  رنگ هایی همچون ارغوانی روشن و قرمز بنفشاشاره کرد که در این لباس ها شما عالی به نظرخواهید آمد.

همچنین رنگ های کرم ، خاکی و ترکیب رنگ های مشکی و خاکستری زیبایی خودشان را بر روی پوست های گندمی خواهند داشت.

نکات طلایی انتخاب رنگ مناسب برای پوست های گندمی

بهترین استایل مناسب برای افراد با پوست گندمی

انتخاب و ترکیب درست و صحیحی از این رنگ ها ، بهترین و مناسب ترین استایل ها را برای این افراد پدید می آورد.

ایجاد یک استایل زیبا و چشم نواز بستگی به فاکتور های زیادی دارد که از مهم ترین این فاکتورها انتخاب رنگ و انتخاب مدل مناسب با سبک شخصی شماست .

به عنوان مثال اگر شما بخواهید کت و شلواری انتخاب کنید که برای شما کاربردی ترین و مناسب ترین باشد بهتر است علاوه بر بررسی مدل و دوخت آن ، تطابق آن را با رنگ پوستتان را هم چک کنید.

همانطور که می دانید رنگ مناسب برای پوست های گندمی رنگ هایی همچون زیتونی یا خاکستری و ترکیب آن با رنگ هایی اندکی تیره تر مانند مشکی ، می توانید بسیار شیک و همزمان با وقار در یک جلسه کاری یا در یک مهمانی دوستانه حاضر شوید.

انتخاب رنگ مناسب ، نقش کلیدی و اساسی را در این افراد دارد و بهترین انتخاب برای آنها لباس هایی است که علاوه بر نوع لباس و کاربرد آن به رنگ انتخابی شان نیز دقت داشته باشند.

ترکیب رنگ دیگری که استایل زیبایی را برای افراد با پوست گندمی ایجاد می کند ترکیب رنگ هایی همچون خاکستری و ترکیب آن با رنگ سفید است که ترکیبی بسیار زیبا و جذاب خواهد بود که به صورت کت و شلوار یا برای خانم ها به صورت پیراهن و ترکیب این رنگ ها با کفش بسیار خیره کننده خواهد بود.

با توجه به اینکه رنگ مناسب برای افراد گندمی رنگ هایی در زمینه های سبز زیتونی و کرم و بژ هستند این افراد می توانند از ترکیب این رنگ ها با رنگهای کمی تیره تر برای استایل های رسمی و کت و شلوار و استفاده از اکسسوری هایی همچون شال ، دستمال گردن ، زیورآلات و غیره برای تکمیل استایل خود استفاده کنند.

نکات طلایی انتخاب رنگ مناسب برای پوست های گندمی

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …