خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / نکات طلایی که در انتخاب شلوار مناسب افراد چاق اهمیت دارد

نکات طلایی که در انتخاب شلوار مناسب افراد چاق اهمیت دارد

نکات طلایی که در انتخاب شلوار مناسب افراد چاق اهمیت دارد،برای اینکه خود را فردی جذاب نشان دهید لباسی بپوشید که نظر بسیاری را به شما جلب و می‌تواند اعتماد به نفس شما را تقویت کند و باعث شود که نگاه تان نسبت به خود عوض شود.

انتخاب شلوار مناسب افراد چاق

لباس‌هایی که چاق نشان میدهند را نپوشید

بیشتر زنان در مورد ناحیه شکمشان نگران هستند ولی این را باید بگم که مردان در واقع دوستش دارند. باتوجه به مطالعه صورت گرفته توسط “میل آنلاین”، مردان شکم کوچک زنان را دوست دارند. آنان شکم زنان را چیزی طبیعی و زیباتر از شکم عضله‌ای می‌بینند. اگر فکر مردان برای متقاعد کردن شما کافی نیست و شما هنوز بدنبال پنهان کردن شکم‌تان زیر لباستان هستید، باید هوشمندانه عمل کنید در غیراینصورت شاید حتی باعث شوید که شکمتان بزرگتر جلوه داده شود.

برای اینکه خود را فردی جذاب نشان دهید لباس بپوشید و آن هم لباسی که نظر بسیاری را به شما جلب بکند؛ می‌تواند اعتماد به نفس شما را تقویت کند و باعث شود که نگاه‌تان نسبت به خود عوض شود و به بهترین نحو بخود نگاه کنید. بدن شما زیباست و از به رخ کشیدن آن نترسید! می‌توانید لباس‌های مختلف را امتحان کنید که مناسب اندام شماست. و همچنین می‌توانید با رنگ‌ها بازی کنید تا بتوانید خود را جذابتر کنید. و در نهایت، لباس خود را با زینت الات مختلف تکمیل کنید.

شلوار مناسب افراد چاق

آدمهای چاق از چه رنگ‌هایی برای شلوار استفاده کنند ؟

برای اینکه توجه دیگران را جلب کنید، از رنگ‌های روشن استفاده کنید. رنگ‌های روشن باعث می‌شود که دیگران به سمت شما جذب شوند و از این رو می‌توانید با اینکار بهترین خصوصیت خود را به نمایش بگذارید. همچنین رنگ روشن شما را فردی با اعتماد به نفس بالا نشان می‌دهد. آن بخش‌هایی که می‌خواهید مردم در اولین نگاه متوجه شوند با چیزهای روشن مزین کنید. برای مثال اگر به بالا تنه‌ی خود افتخار می‌کند، می‌توانید پیراهنی روشن با شلوار تیره بپوشید و می‌توانید برای نشان دادن کمر باریک خود از کمر روشن استفاده کنید.

اگر عاشق پاهای خود هستید، می‌توانید از شلواری با رنگ روشن استفاده کنید. از رنگ‌های تیره برای کوچک نشان دادن بخش‌هایی از بدن خود استفاده کنید. و یا از شلوارهای تیره برای کوچک نشان دادن پایین تنه و پیراهن تیره برای کوچک نشان دادن بالاتنه‌اتان استفاده کنید. برای تغییر توجه افراد از شکم تان می‌توانید برروی سینه اتان توجه خرج کنید. لباس‌های ساده ولی گیرا شامل لباس‌های سیاه رنگ، شلوارهای کلاسیک، بلوز و دامن کوتاه مجلسی هستند.

نکات طلایی که در انتخاب شلوار مناسب افراد چاق

راهنمای انتخاب ست کردن لباس‌ها برای ادمهای چاق

رنگ سیاه کلاسیک یا شلوارهای تیره از جنس پارچه ضخیم می‌تواند چیز ساده ای باشد که لباس رو زیبا و جذاب حفظ می‌کند.

کسانی که پاهای زیبایی دارند، باید از همین خصوصیت‌اشان استفاده کنند ولی به این معنا نیست که یک دامن بسیار زرق و برقدار بپوشند ولی می‌توانید دامن یا لباس‌هایی را بپوشید که کمی بالاتر از زانوی شماست یا می‌توانید از جوراب شلواری استفاده کنید.

از یک کیف زنانه بزرگ برای متوازن کردن بدن خود استفاده کنید. این کیف زنانه باید بزرگ باشد در غیراینصورت کیف زنانه کوچک باعث می‌شد که شما سنگین‌تر از چیزی که هستید، دیده شوید. شلوارهای بلند لی زنانه از جمله چیزهای خوبی استفاده که می‌توانید استفاده کنید اما در انتخاب کمربند احتیاط کنید. اگر کمر و سگک آن بسیار بزرگ باشد، باعث خراب شدن ظاهرتان خواهد شد زیرا این امر نگاه‌ها را بسمت قسمت شکلم‌تان جلب خواهد کرد و این خلاف چیزی است که می‌خواهید.

پیراهن پشمی چیزی است که در سرتاسر دنیا پوشیده می‌شود. پیراهن پشمی مناسب شلوار، لی، دامن و لباس زنانه می‌باشد. این پیراهن، خطی صاف را ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که بدن شما صاف دیده شود.

نکات طلایی که در انتخاب شلوار مناسب افراد چاق

 

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …