خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / نکات مهم برای انتخاب شلوار مناسب مردان لاغر

نکات مهم برای انتخاب شلوار مناسب مردان لاغر

نکات مهم برای انتخاب شلوار مناسب مردان لاغر که باعث شود حجم بدن شان بیشتر از حد واقعی خود نمایش داده شود. اگر شما نیز از آن دسته از افراد لاغر هستید که نمی دانید چه مدل شلواری به شما می آید توصیه می کنیم شلوار با طرح افقی را انتخاب نمایید.

نکات مهم برای انتخاب شلوار مناسب مردان لاغر

چند نکته برای انتخاب شلوار مناسب مردان لاغر

شلوار راسته می تواند به عنوان گزینه مناسب برای شلوار برای مردان لاغر در نظر گرفته شود اما شلوارهای پلیسه دار نمی توانند گزینه مناسبی به نظر برسند زیرا هرچند این مدل شلوارها ممکن است باعث شود پاهای شما کمی چاق به نظر برسند اما هنگامی که می نشینید ممکن است پف کرده و پاهای شما را به صورت عجیب نمایش دهند.

یکی دیگر از نکات انتخاب شلوار این است که شلوارهای چسب و یا مخروطی ممکن است باعث شوند پاهای شما شبیه خلال دندان به نظر برسند از این رو بهتر است از پوشیدن آن ها خودداری کنید. شلوارهای دمپا گشاد نیز ممکن است تا حدودی لاغری مردان را بپوشاند اما متاسفانه پوشیدن آن ها باعث می شود فرد نامرتب به نظر برسد.

اگر به دنبال شلوار مناسب برای مردان لاغر هستید باید شلواری را انتخاب کنید که درست سایز تن شما باشد و از انتخاب شلوار خیلی چسب و یا گشاد خودداری نمایید. اگرچه ممکن است تصور کنید که لباس های خیلی گشاد و یا بزرگ لاغری پاهای شما را می پوشانند اما در حقیقت باعث می شود تمام توجه افراد روی لاغری پاهای شما متمرکز شود. اگر این گونه به نظر برسد که پاهای شما قادر به پر کردن شلوار نمی باشد و یا شلوار چند سایز برای پاهای شما بزرگ است، پاهای شما کوچکتر به نظر خواهند رسید.

شلوارهای رنگ روشن با خطوط افقی نیز یکی دیگر از گزینه های ایده آل برای انتخاب شلوار می باشد وجود راه های باریک روی پارچه شلوار مردانه باعث می شود پاهای شما لاغرتر و کشیده تر به نظر برسند. رنگ های تیره نیز پاهای شما را لاغرتر نشان می دهند از این رو توصیه می کنیم در صورت انتخاب شلوار لی سعی کنید رنگ های روشن همچون خاکستری روشن، بژ و خاکی را انتخاب نمایید.

نکات مهم برای انتخاب شلوار مناسب مردان لاغر

بهترین استایل مناسب برای مردان لاغر

نخستین گام جهت انتخاب استایل مناسب برای مردان لاغر توقف پوشیدن لباس هایی می باشد که باعث می شود از لحاظ فیزیکی ضعیف تر به نظر برسید. مردان لاغر اغلب سعی می کنند تا با پوشیدن لباس های بزرگتر لاغری بدن خود را بپوشانند که این امر باعث می شود از اندازه حقیقی خود نیز بزرگ تر به نظر برسند و این یک اشتباه رایج در انتخاب استایل مناسب برای مردان لاغر می باشد.

ایده دوم جهت انتخاب استایل مناسب برای مردان لاغر پوشیدن آیتم هایی است که به این منظور طراحی شده اند تا شما را قوی تر نشان دهند. این لباس ها باعث می شود شانه های شما پهن تر به نظر برسند. قطعا از تفاوتی که این گونه لباس ها روی شما ایجاد می کنند شگفت زده خواهید شد.

پوشیدن لباس به صورت چند لایه ای نیز ایده دیگر برای انتخاب استایل مناسب برای مردان لاغر می باشد. با هر لایه ای که به لباس های خود اضافه می کنید پهنای بیشتری به دست خواهید آورد. هر لایه به تنهایی چیز زیادی به هیکل شما اضافه نخواهد کرد بلکه ترکیبی از آن ها می تواند تفاوت قابل توجهی ایجاد نماید.

روش ساده دیگر جهت افزودن به حجم بدن شما به صورت بصری انتخاب پارچه مناسب می باشد. به عنوان مثال پارچه های دارای بافت های ویژه این حس را به شما می دهد که به حجم بدن شما افزوده شده است.

نکات مهم برای انتخاب شلوار مناسب مردان لاغر

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …