خانه صنعت و معدن
خانه / استایلینگ / نکات مهم در انتخاب کفش برای افراد قد کوتاه

نکات مهم در انتخاب کفش برای افراد قد کوتاه

نکات مهم در انتخاب کفش برای افراد قد کوتاه، که یکی از دغدغه های فکری است که مردهای قد کوتاه و نسبتا کوتاه جامعه را درگیر خود میکند. معمولا افراد جامعه از اینکه به نوعی خوش تیپ و خوش اندام به نظر بیایند ، راهکارهای زیادی را امتحان میکنند.

انتخاب کفش برای افراد قد کوتاه

 برای مردان قد کوتاه چه کفشی مناسب است؟

بیشتر افرادی که قد نسبتا کوتاهی دارند، علی الخصوص مردها ، معمولا نگران قیافه و تیپ خود هستند، و میخواهند که از آنچه که هستند بلندتر به نظر برسند، بنابراین پوشیدن کفش مناسب برای مردان  قدکوتاه، می تواند یکی از راهکارهایی باشد که  بلندقدتر به نظر بیایند.

مردانی که قد کوتاه دارند در انتخاب کفش مناسب دقت کنند مخصوصا در رنگ کفش و هماهنگی آن با رنگ شلوارشان.

این مردها باید کفش هایی بپوشند که با شلوار آنها تضاد نداشته باشد و یا تضاد آن خیلی کم باشد مخصوصا در رنگ.

اختلاف و تضاد کمتر رنگ شلوار و کفش با هم کمک می کند  که فرد از آنچه که هست بلندتر دیده شود.

در زمانی که شلوار جین مشکی می پوشید ، بهتر است کفشی به رنگ مشکی ، یا هر رنگی که با شلوار زیاد در تضاد نباشد بپوشند و به هیچ وجه  از کفشهای روشن مثلا سفید استفاده نکنند.

افرادی که نگران انتخاب کفش هستن می توانند در فصل تابستان یا زمانی که در باشگاه ورزشی یا هرجای دیگری که از شلوارک ورزشی استفاده می کنند ، سعی کنند از کفشهایی  که به رنگ کرم یا سفید و یا رنگهایی از این قبیل که به رنگ پوست نزدیک باشد ، استفاده کنند. این رنگها  بخاطری  که با رنگ پوست همخوانی دارند، باعث می شوند که یک خط پیوسته بین کفش و آن مقدار از پوست بدن که بیرون است، ایجاد شود و باعث شود که فرد بلندقد به نظر برسد.

انتخاب کفش برای افراد قد کوتاه

انواع کفش متناسب با استایل های مردانه

کفش مناسب باید کیفیت بالایی داشته باشد و همچنین از کفشهای ساده انتخاب نشوند، چرا که پوشیدن کفش تأثیر زیادی بر  قیافه و تیپ و شکل فرد دارد و میتواند به طور عجیبی اعتماد به نفس فرد را بالا ببرد.

معمولا مردها با پوشیدن یک کفش شیک و زیبا ، می توانند تیپ و شکل خود را نیز در معرض دید اطرافیان قرار دهند.و یا با پوشیدن کفش نامناسب ، شیک ترین لباس را در نگاه اطراف ، نامناسب جلوه دهند. بنابراین باید در انتخاب نوع، جنس و مدل کفش بسیار دقت کنند.

کفشهای مردانه، درمقابل زنانه تنوع زیادی ندارند اما این به آن معنا نیست که راحت بتوان برای پوشیدن از آنها انتخاب کرد

مثلا کفش های آکسفورد که ظاهرشان زیبا ، شیک و جذاب است و حتی در رنگهای  متفاوت وجود دارند و معمولا مردها از رنگ مشکی آن بیشتر استفاده می کنند. این کفشها برای شلوارهای مردانه و جنس پارچه ای و کت و شلوارهای رسمی ، مناسب تر هستند.

و یا کفشهای دربی که ظاهری تقریبا شبیه به کفشهای آکسفورد دارند و  معمولا بهتر است با شلوارهای جین و کت و شلوارهای اسپرت پوشیده شوند و برای کت و شلوارهای اداری چندان مناسب نیستند.

و یا کفشهای دیگری نیز هستند که سگک دارند  و معمولا از چرم ساخته می شوند  این کفش ها برای ست  کردن با لباس بسیار مناسب و شیک هستند.که اگر با کمربند و یا ساعت مچی و … ست شوند بسیار شیک و جذاب هستند.این کفشها می توانند از انواع کفش مناسب برای مردان قدکوتاه نیز باشد و اتفاقا تأثیر زیادی بر شیک بودن آنها دارد.

و یا کفشهای کالج که برای هر مدل لباسی زیبا و شیک هستند.و هرچقدر که ساده تر باشندرسمی تر هستند و برای لباسهای اداری و کت و شلوارهای رسمی مناسب هستند.

انتخاب کفش برای افراد قد کوتاه

بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن تامین کننده بورس لباس کار بهداشتی و بیمارستانی

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی

نکات خلاقانه انتخاب پیراهن مناسب برای کت و شلوار مشکی،از جمله رنگ هایی که همیشه …