خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / نکات مهم در خرید لباس یکبار مصرف ایزوله درجه یک صادراتی

نکات مهم در خرید لباس یکبار مصرف ایزوله درجه یک صادراتی

نکات مهم در خرید لباس یکبار مصرف ایزوله درجه یک صادراتی…جهت سفارش و اطلاع از قیمت گان سرهمی ، لباس بیمارستانی ، لباس یکبار مصرف پلی اتیلنی ، لباس ایزوله بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ، از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

لباس یکبار مصرف ایزوله

لباس ایزوله یکبار مصرف چه کاربردی دارد ؟

لباس ایزوله با خاصیت نفوذ ناپذیری، قابلیت حفاظت از پرستاران و پزشکان را در مقابل ویروس ها ، ذرات معلق میکروبی را دارد.از این نوع لباس هنگام شیوع بیماری های اپیدمی و رادیو اکتیوی استفاده می شود .لباس ایزوله یکبار مصرف با پارچه خاص و دوخت متفاوتی تولید می شود تا مناسب استفاده در محیط های پر خطر باشد .لباس ایزوله در سطح های مختلف ایمنی تولید می شود …با ما همراه باشید در ادامه به توضیحات آن خواهیم پرداخت.

لباس یکبار مصرف ایزوله

بهترین نوع لباس ایزوله یکبار مصرف با خاصیت تنفس پذیری

لباس یکبار مصرف ایزوله یا ضد نفوذ با سطح بالای ایمنی و مقاومت در برابر نفوذ ذرات معلق در سطوح : مختلف زیر تولید می شود
لباس ایزوله ساده دارای ایمنی سطح ۱
این لباس از پارچه اسپان باند معمولی با گرماژ ۴۰ تهیه می گردد برای حفاظت از نیروی کار و مسایل بهداشتی در محیط هایی که حساسیت خیلی بالایی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.این لباس به صورت پوشش کامل بوده و از جلو با زیپ بسته می شود.
مورد استفاده دردامداری ها ، گلخانه های کشاورزی ، مرغداری ها ، جوجه کشی ها ، سالن های صنعتی و…
لباس ایزوله ضد نفوذ دارای ایمنی سطح ۳ 
لباس ایزوله لمینتی یا پارچه اسپان باند با روکش نایلونی تولید می شود و از لحاظ ایمنی نسبتا مناسب است . به علت تنفس پذیری پایین و تولید گرما به علت روکش نایلونی در ساعات طولانی نمی توان استفاده نمود. مورد استفاده در صنایع رنگ رزی ، سمپاشی و…

لباس ایزوله ضد نفوذ دارای ایمنی سطح ۴
در محیط های آلوده و دارای ذرات معلق مورد استفاده قرار می گیرد و پزشکان و پرستارانی که با بیماران مستقیما در ارتباط هستند می توانند از این لباس استفاده کنند . لباس ایزوله سطح چهار به علت استفاده از لایه پلی اتیلنی ، دارای تنفس پذیری مطلوب و ضد تعریق است و می توان در ساعات طولانی از آن استفاده نمود.
مورد استفاده در بیمارستان ها ، صنایع الکترونیک ، صنایع پتروشیمی و نفتی محیط های روغنی

لباس ایزوله ضد نفوذ با ایمنی سطح ۶
لباس ایزوله سطح شش با خاصیت تنفس پذیری عالی، با آب بندی کامل منافذ و درزبندی نایلونی به صورت پرس شده از ورود ذرات معلق به طور کامل جلوگیری می کند.با استفاده از پارچه اس ام اس ۴۰ گرم و فیلم پلی اتیلن سفید ۲۷ میکرون با قابلیت آنتی استاتیک (برای جلوگیری از خاصیت غیر چسبندگی میکروبی). لباس به صورت یکسر و دارای زیپ قفل شو می باشد.در محل های دوخت و درزها از نوار آب بندی برای جلوگیری از نفوذ استفاده شده است.
مورد استفاده در صنایع انرژی اتمی- اورژانس بیماری های اپیدمی نظیرکرونا و سارس ، صنایع دارو سازی

نکته: با شیوع بیماری کرونا و افزایش مصرف لباس ایزوله در بیمارستان ها و کلینیک ها ، پزشکان و پرستاران در ساعات طولانی باید لباسی را بپوشند که آزاردهنده نباشد و بتوانند به سهولت به فعالیت خود بپردازند. لباس های ایزوله سطح ۴ و ۶ با بالاترین سطح ایمنی و نفوذ ناپذیری هستند و چون با پارچه اسپان باند با لایه پلی اتیلنی تولید می شوند خاصیت تنفس پذیری بالایی دارند و ضد تعرق هستند.

ارتباط با واتس آپ

کارشناس فروش :۰۹۱۲۴۸۸۶۵۲۰

کارشناس فروش:۰۹۱۳۸۹۷۵۹۰۹

لباس یکبار مصرف ایزوله

خرید به صرفه لباس ایزوله تنفس پذیر مستقیم از تولیدی

برای تهیه و ثبت سفارش مقرون به صرفه لباس یکبار مصرف ایزوله تنفس پذیر  و انواع لباس بیمارستانی  از طریق واتساپ یا شماره های درج شده در پایین سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

گان جراح بیمارستانی

چند نکته اساسی و مهم در خرید گان جراح بیمارستانی درجه یک

هشت نکته اساسی و مهم در خرید گان جراح بیمارستانی درجه یک …جهت سفارش گان …