خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / پخش عمده انواع لباس کارکنان بیمارستان

پخش عمده انواع لباس کارکنان بیمارستان

پخش عمده لباس کارکنان بیمارستان در انواع : لباس فرم بیمارستان خصوصی ، لباس پرسنل اتاق عمل و … با قیمت عمده و بدون واسطه و کیفیت عالی

لباس کارکنان بیمارستان

مقدمه انواع لباس بیمارستان

کارکنان بیمارستان‌ها اعم از پزشک، پرستار، حراست و غیره همگی لباس کارکنان بیمارستان را بر تن دارند.

هر کدام از پرسنل بیمارستان با توجه به وظیفه‌ای که دارند، لباس مخصوص به وظیفه‌ی خود را باید بپوشند. برای مثال لباس مسئولان حراست با لباس پزشکان و پرستاران متفاوت است.

بیمارستان‌ها این لباس‌ها را خریدار کرده و در اختیار پرسنل خود قرار می‌دهند. در این مقاله انواع لباس کارکنان بیمارستان و همچنین پخش عده انواع لباس کارکنان بیمارستان را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم.

لباس کارکنان بیمارستان

انواع لباس کارکنان بیمارستان

لباس کارکنان بیمارستان به چهار دسته تقسیم می گردد :

  • لباس فرم پرسنل،
  • لباس مخصوص اتاق عمل،
  • لباس خدمات
  • لباس پزشکی

اصولاً واحدهایی مانند پذیرش و واحد اداری یک بیمارستان از لباس فرم برای پرسنل خانم از مانتو فرم اداری و برای پرسنل آقا از پیراهن و شلوار استفاده می‌کنند. پارچه‌های بیمارستانی که عمدتاً به رنگ‌های سبز و آبی می‌باشند برای بافت آن‌ها از پنبه استفاده می‌شود.

از مهم ترین ویژگی‌های پارچه‌های لباس‌های کارکنان بیمارستانی قابلیت استریل چندباره آن‌ها می‌باشد.

لباس جراحان به رنگ سبز و آبی است تا دید آن‌ها را نسبت به اشیا قرمز مانند خون و احشای بدن بالاتر باشد. نوع و مدل لباس‌های کارکنان بیمارستان تأثیر زیادی بر روحیه‌ی پرسنل بیمارستان و همچنین بیماران دارد. به همین دلیل امروزه لباس‌های بیمارستانی در تنوع  مدل‌های گوناگون دوخته می‌شوند و در اختیار پرسنل بیمارستان قرار می‌گیرند.

لباس کارکنان بیمارستان لباس کارکنان بیمارستان

ویژگی‌های لباس کارکنان بیمارستان

نکته‌ی قابل توجه در مورد لباس کارکنان بیمارستان این است که لباس‌های قابل استریل باید با لباس‌های استریل متفاوت باشند.

جنس پارچه‌ی لباس بخش خدمات باید در برابر مواد شوینده مخصوص مواد ضدعفونی کننده مقاوم باشد. این نوع پارچه‌ها با تکنولوژی ضد آب ژاول تولید می‌شوند و رنگ آن‌ها در برابر مواد شوینده بسیار قوی نیز ثابت می‌ماند.

لباس‌های بیمارستانی پزشکی می‌توانند یک تکه  باشند مانند روپوش، یا دو تکه باشند مانند روپوش و شلوار. جنس پارچه‌های آن‌ها از پلی استر و یا پنبه است. پارچه‌های این لباس‌ها باید از لحاظ جنس باید مقاوم و راحت باشند و به راحتی اتو شوند.

لباس کارکنان بیمارستان

پخش عمده انواع لباس کارکنان بیمارستان

بیمارستان‌ها لباس کارکنان را به صورت عمده خریداری می‌کنند و در اختیار کارکنان قرار می‌دهند تا استفاده کنند. تولید لباس کارکنان بیمارستان شرایط ویژه‌ای دارد و لباس‌های تولید شده باید استانداردهای لازم در آیین نامه مربوط به لباس کارکنان بیمارستان را داشته باشند.

نوع و جنس پارچه، کیفیت دوخت و همچنین مدل‌های مختلف لباس‌های بیمارستانی همگی عواملی هستند که تولید کنندگان این لباس‌ها باید به آن توجه داشته باشند.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …