خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / مشاوره خرید گان بیمارستان و فروش بی واسطه

مشاوره خرید گان بیمارستان و فروش بی واسطه

مشاوره خرید گان بیمارستان فروش بی واسطه ، خرید ارزان و به صرفه در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ،برای خرید بی واسطه و سفارش از بورس فروش انواع لباس های یک بار مصرف از طریق شماره های سایت با ما در تماس باشید.

گان بیمارستان

انواع گان بیمارستان وکاربرد آن

گان بیمارستانی،در واقع یک تکه پارچه ی نازک با چند بند است که در پشت آن تعبیه شده است.کاربرد آن برای این است که در واقع افراد مراجعه کننده،بیماران و سایر کادر بیمارستان را از خطر آلودگی به عفونت ها نجات دهد.

البته پزشکان در مطب خود نیز از این گان ها بهره می جویند تا در معاینه ی کامل مراجعین راحت باشند.در بیمارستان نیز،بیماران برای انجام بعضی تست ها و پروسیژر ها مثل ماموگرافی و …نیاز به گان پوشیدن دارند.

لازم است یادآور شویم، گان هایی که برای بیماران بخش های مختلف در نظر گرفته می شود معمولا ازهم متفاوت است. همینطور پوششی که سایر کارکنان در بخش های مختلف و مشغول به کار های متفاوت می پوشند نیز با هم فرق دارد.

اگرچه گان ها در سایزهای مختلفی وجود دارند، برای تن کردن  همه ی افراد، از نوزادان تا بزرگسالان سایز کوچک و بزرگ آماده شده اند.تعداد کمی از آنهاهم هستند که به عنوان لباس مجلل بیمارستان در نظر گرفته می شوند.  آنها در درجه اول به جای آن که طبق مد دوخته شده باشند و یا حتی حریم خصوصی بیماران را حفظ کنند، برای احساس راحتی پزشکان و پرستاران طراحی شده اند.

گان های بیمارستانی که توسط بیماران پوشیده می شوند به گونه ای طراحی شده است که کارکنان بیمارستان بتوانند به راحتی به بخشی از بدن بیمار که تحت درمان است دسترسی پیدا کنند.

یکی از شکایات مکرر در مورد گان بیمارستانی این است که حتی با بستن بندهای عقب نیز اگر ضربه ای محکم و ناگهانی وارد شود،بند ها باز می شوند.در کل معمولا انتهای عقب گان بندرت به طور کامل پوشانده می شود. از سویی ، این امر به پزشکان و سایر متخصصان پزشکی امکان دسترسی آسان به قسمت عقب بدن برای عکس گرفتن یا بیمارانی که نیازهای زایمان دارند، را دارند. از طرف دیگر، بیرون آمدن از رختخواب ، به خصوص در یک اتاق مشترک با یک بیمار دیگر ، می تواند با این گان ها سخت و ناراحت باشد.

برای این که این مشکل  کمتر شود،پیشنهاد می شود بیماران با اجازه ی پرستاران بخش،یک لباس زیر،به جز گان نیز بپوشند تا حین جابه جایی راحت تر باشند.

در واقع یکی از بزرگترین مشکلاتی که ممکن است بعضی از این گان ها که بازترند به وجود آورند این است که به بیمار احساس خجالت و سرافکندگی دهند. بهتر است اگر این بیماران بااین پوشش ها را دیدیم،خیلی توجه نکنیم،تا دچار ناراحتی و خجالت نشوند.

نکته ی مهمی که در استفاده از این گان ها لازم است این است که حواسمان به آلودگی و کثیفی ناشی از چندین روز پشت سر هم تن مریض ماندن و تعویض نشدن باشد.

گان بیمارستان

بهترین جنس پارچه برای گان بیمارستان چیست؟

گان بیمارستانی از پارچه هایی تهیه شده که قابلیت شست وشوی مکرر با آب داغ را داشته باشند.معمولا از جنس کتان و نخ هستند.

انواع گان بیمارستانی که یکبار مصرف هستند،از جنس کاغذ و پلاستیک می باشند.و بند هایی در پشت آن از همان جنس وجود دارد.

البته پوشیدن این لباس ها،در همه بیماران الزامی نیست و فقط در کسانی لازم است که نیاز به بررسی برهنه ی نواحی بدن دارند.در غیر این صورت به لحاظ روانی،مجبور کردن بیمار به این که آن لباس ها را بپوشد کار درستی نبوده و آسیب زننده است.

گان های بیمارستانی کاغذی و یکبار مصرف بیشتر درمطب پزشک استفاده می شود. اما از انجاییکه این لباس ها خیلی نازک وسبک است،اگر بیمار در بیمارستان بخواهد این لباس ها را به مدت چند ساعت بپوشد احساس سرما میکند و  با آن راحت نیست.

استفاده از گان های نخی مقرون به صرفه تر است و با محیط زیست سازگارتراست؛ زیرا می توان آنها را مرتبا شست و مورداستفاده قرار داد.

بعضی از لباس ها دارای بندهایی در قسمت بالای شانه و آستین هستند به طوری که بدون ایجاد اختلال در خطوط داخل وریدی در بازوهای بیمار ، لباس به راحتی قابل برداشتن است.
لباس های کاغذی بیمارستانی استفاده شده، با عفونت های بیمارستانی همراه است که می توان با دفع مناسب از آن ها

جلوگیری نمود.
در نوامبر ۲۰۰۶ ، بنیاد رابرت وود جانسون ۲۳۶،۰۰۰ دلار کمک مالی به تیمی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی داد تا گان جدیدی را بر اساس “سبک، هزینه ، دوام ، راحتی ، عملکرد” ​​و سایر خصوصیات طراحی کند.مطالعات روی گان طراحی شده برای بیمارانی که در بستر خوابیده بودند،انجام شد،نه برای آن ها که بیرون از تخت بودند.

پروفسور NCSU ، تراکی لامار، گفت: “اکنون پزشکان می خواهند بیماران سریعاً بلند شوند و راه بیفتند.هنوز هم ، لباس های سنتی این قابلیت را دارند که بارها شسته شوند و بشود از آنها نگه داری کرد.تیم لامار تلاش کرد تا با یک  گان با ” طراحی راحت تر و کمتر آشکارتر” برای عرضه به بیمارستان ها،بالا بیاید.

پس از این نیز بسیاری از گروه ها برای طراحی آمدند وانواعی از گان ها با جنس ها و طرح های مختلف را ارائه دادند وعنوان کردند که طراحی شان از مزایایی، بیشتر از سایرین،برخوردار است.اما متاسفانه در این جا مجال بیان آن نیست ولی در پایین،مقالات مرتبط را برای مطالعه ی بیشتر ارجاع خواهیم داد.

غیر از این طراحان خارجی، درایران نیز طراحان زبده ای هستند،که انواعی از گان ها را برای بیماران و کارکنان و جراحان طراحی کردند که علاوه بر دارا بودن شرایط مناسب از لحاظ جنس،طرح،رنگ و…،به رعایت مسائل شرعی،عرفی واجتماعی نیز بها داده شده است تا نیاز های افراد را متناسب با محیطی که در آن زندگی میکنند،برطرف کرده باشند.

گان بیمارستان

راهنمای خرید گان بیمار با بهترین کیفیت

گان نوعی لباس در تجهیزات بیمارستانی است که بیماران و کادر درمان برای مصون ماندن از خطرات احتمالی  و جلوگیری از انتقال عفونت های مختلف می پوشند.البسه بیمارستانی معمولا به رنگ  های سبز و آبی است و عمدتا جنس آن از الیاف سلولزی است.

گان لباس بیمار برای محافظت و پیشگیری بیماری ها در حین انجام مراحل و فعالیتهای مراقبتی بیمار در هنگام  تماس لباس با خون ، مایعات بدن ، ترشحات و دفع باید پوشیده می شوند. لباسهای جداشویی که در حال حاضر در بازار موجود هستند بسته به نوع مواد ، نفوذپذیری آن و ساییدگی و پارگی ، مقاومت متفاوتی در برابر خون و سایر مایعات بدن دارند. گان بیمار لباسی راحت  و در مدل های  مختلفی ارائه می شود. این لباس پزشکی یکبار مصرف یک روش بهداشتی و آسان برای ارائه لباس های موقتی به بیماران در هنگام انجام هر نوع عمل می باشد.

خطر بروز بیماریهای عفونی از جمله تب هموراژیک ابولا ، آنفولانزا  واگیر ، آنفولانزای مرغی ، هپاتیت B ، هپاتیت C ، نیاز به تجهیزات محافظت ای را برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی  ، بیماران و بازدید کنندگان برجسته کرده است. گان لباس بیمار شامل لباس ، تنفس ، ماسک صورت ، دستکش ، محافظت از چشم ، محافظ صورت و پوشش سر و کفش باشد.

گان لباس بیمار که توسط بیماران پوشیده می شوند به گونه ای طراحی شده اند که کارکنان بیمارستان و جراحان بتوانند به راحتی به بخشی از بدن بیمار که تحت درمان است دسترسی پیدا کنند .گان لباس بیمار  چند بار مصرف  از پارچه ای تولید شده است که می تواند در برابر شستشوی مکرر در آب داغ  مقاومت کند که بطور معمول از پارچه پنبه ای در دوخت گن لباس چندبار مصرف استفاده می کنند.

این گان ها دارای بندهایی در قسمت بالای شانه و آستین هستند به طوری که بدون ایجاد اختلال در خطوط داخل وریدی در بازوهای بیمار ، لباس راحتی قابل پوشیدن و درآوردن باشد است.لباس های بیمارستانی کاغذی مناسب برای بیماران عفونی است که می توان با دفع مناسب آن از شیوع عفونت جلوگیری نمود.

گان از قسمت آستین پوشیده می شود و لباس توسط پرسنل نگه داشته می شود و جراح دست خود را در آستین می گذارد.بند ها از قسمت کمر و گردن بسته می شود.بعد از پوشیده شدن از تکان خوردن زیاد باید جلوگیری شود به علت نفوذ احتمالی میکروارگانیسم های موجود در محیط می باشد.

گان لباس بیمار

خرید انواع لباس بیمارستانی مستقیم از تولیدی

جهت خرید و ثبت سفارش مقرون به صرفه انواع گان لباس بیمارستانی از جمله لباس بیماران از طریق تلگرام یا شماره های درج شده در پایین سایت با کارشناسان بخش لباس بیمارستانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …