خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / گان جراحی یکبار مصرف باکیفیت اروپایی و ارزان

گان جراحی یکبار مصرف باکیفیت اروپایی و ارزان

گان جراحی یکبار مصرف با کیفیت اروپایی و ارزان، تولید گان جراح ، گان لباس یکبار مصرف بیمارستانی ، تولید انواع لباس بیمارستانی.فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

گان جراحی یک بار مصرف باکیفیت اروپایی

جنس پارچه مناسب برای گان جراحی یکبار مصرف

گان جراحی یکبار مصرف به دلیل حجم کم، برخورداری از قبیل حمل و نقل آسان، قیمت ارزان و قابلیت تا شدن همواره مورد استقبال مراکز درمانی و بهداشتی است. بیمارستان ها  و مراکز بهداشتی و درمانی  همواره به دنبال گان جراحی یک بار مصرف مناسب و ارزان و باکیفیت هستند. از جمله مواردی که در زمینه کیفیت گان جراحی یک بار مصرف مطرح است، پارچه بکار رفته در تولید گان جراحی یکبار مصرف است. از آنجا که تقاضاهای بیشماری در زمینه خرید این نوع محصول از سوی ارگان های بهداشتی و درمانی وجود دارد تولیدکنندگان نیز درصددند تا با رعایت موازین بهداشتی به تولید گان جراحی یک بار مصرف با انواع پارچه ها بپردازند.

جنس پارچه هایی که در تولید گان جراحی یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از پارچه فلامنت، فلامنت پنبه، پارچه اسبان باند و پارچه اس ام اس است. در نوع پارچه فلامنت جهت تهیه گان جراحی یک بار مصرف تارو پود پارچه از نوع الیاف فلامنت بوده و این نوع پارچه از قیمت بسیار مناسب و پایینی برای کاربران برخوردار است. بر اساس مشخصات گرماژ و همچنین کیفیت رنگ پارچه فلامنت قیمت ان را مشخص می کنند و به علت آنکه این نوع پارچه بسیار ارزان است، برای تولید گان جراحی یک بار مصرف بسیار مناسب می باشد.

پارچه فلامنت دارای رنگ ها و طرح های متنوعی هست و معمولا دررنگ های صورتی، آبی، سبز و با طرح هایی مانند چهارخانه در بازار موجود است. در نوع دیگر پارچه که از آن با نام فلامنت پنبه یاد می شود، جنس تارو پود پارچه از نوع فلامنت و پنبه است و تفاوت آن با فلامنت تنها آن است که فلامنت پنبه نرم و انعطاف پذیر است برخلاف فلامنت که خشک است و از الیاف پنبه در تولید آن استفاده می شود. قیمت پارچه فلامنت پنبه  نیز بسیار مقرون به صرفه و ارزان بوده و بسیاری از تولیدکنندگان این نوع پارچه را جهت تولید گان جراحی یک بار مصرف انتخاب می کنند. نوع دیگر پارچه ای که در تولید گان جراحی یک بار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد، پارچه اسپان باند بیمارستانی است که با عناوین دیگری تحت عنوان بی بافت، نبافت و پارچه لایه سوزنی نیز از آن یاد می شود.

این نوع پارچه در زمینه های مختلف درمانی، بهداشتی، پزشکی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در تهیه این نوع پارچه از الیاف پرس شده تشکیل شده و به علت آنکه فاقد تار و پود است به آن بی بافت گفته می شود. این نوع پارچه در عرض های مختلف ١۶٠ ، ١٢٠ و ١٠٠ سانتیمتری تولید می شود. این نوع پارچه علاوه بر رنگ های سایر پارچه ها در رنگ های آبی نفتی و قرمزنیز تولید می شود. تولید کنندگان گان جراحی یک بار مصرف از این نوع پارچه برابی تهیه ماسک، کاور کفش، کلاه اتاق عمل و دیگر انواع لباس بیمارستانی یکبار مصرف استفاده نماید. آخرین نوع پارچه که در تهیه گان جراحی یک بار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد، پارچه کامپوزیت اس ام اس است. تفاوت این پارچه، با اسپان باند در آن است که این نوع پارچه از ورود و نفوذ ذره های ریز باکتری و میکروب جلوگیری به عمل می آورد و برای انواع تولید البسه بیمارستانی مورد استفاده است.

گان جراحی یک بار مصرف باکیفیت اروپایی و ارزان

گان جراحی یکبار مصرف چه کاربردی دارد؟

همان طور که قبلا نیز اشاره شد، از جمله البسه بیمارستانی که در دو نوع مردانه و زنانه و در رنگ های سبز، صورتی، آبی و خاکستری تولید و به بازار عرضه می شود، گان جراحی یک بار مصرف است. گرچه گان جراحی یک بار مصرف از قابلیت شستشو برخوردار نیستند، اما ضد حساسیت بوده و از ورود میکروب و باکتری به بدن کادر اتاق عمل طی انجام اعمال جراحی جلوگیری به عمل می آورند. اغلب پزشکان و پرسنل اتاق عمل از گان جراحی یک بار مصرف در اتاق عمل برای جراحی استفاده می کنند. مشخصه اصلی گان جراحی یک بار مصرف آن است که در تهیه آن از تارو پود استفاده نشده است و الیاف ها به صورت یکسان در آن کنار هم قرار می گیرند، بدین جهت نیازی به شستشو و استریل شدن ندارند.

گان جراحی یک بار مصرف نسبت به گان های پارچه ای سبک تر بوده، از سهولت استفاده برخوردار است و براحتی می توان آن را تا کرد و در حجم آنها در مکان مورد نظر جا داد. گان جراحی یک بار مصرف در دو سایز لارج و ایکس لارج تولید می شود و با توجه به عملکرد  ان به نوع ساده و ضد آب قابل تقسیم است. در گان جراحی یک بار مصرف که ضد آب هستند که از ان ها تحت عنوان لمینه نیز یاد می شود، قسمت هایی مانند آستین و سینه از پارچه های ضخیم کار شده، تا در عمل های جراحی که بسیار سنگین هستند مانع نفوذ آب و خون به بدن جراح شده و جراح را در مقابل میکروب و مواد آلاینده محافظت نماید.

با توجه به اینکه گان جراحی یک بار مصرف نیازی به شستشو ندارند و از قیمت پایین و مقرون به صرفه ای نیز برخوردارند، می توان از آنها به جای جایگزین مناسبی برای گان جراحی پارچه ای و چندبار مصرف استفاده کرد. از دیگر مزایای گان های یک بار مصرف کاهش هزینه های بیمارستانی از جمله: هزینه های مربوط به برق، هزینه های آب، هزینه های مربوط به مواد شوینده و مواد ضدعفونی‌کننده  است.

گان جراحی یک بار مصرف باکیفیت

شان جراحی چیست و چه کاربردی دارد ؟

همانطور که می دانید پرسنل اتاق عمل و پزشکان لباس سبز رنگی در اتاق عمل می پوشند که به آن گان می گویند.شان یک پارچه استریل است که روی بدن بیمار قرار می گیرد تا بدن را از قسمت های غیر استریل جدا کرده و آن را در برابر میکرو ارگانیسم ها محافظت نماید. به این ترتیب که روی قسمتی از بدن که قرار است مورد جراحی قرار گیرد گذاشته می شود.

شان انواع مختلفی دارد ، نوع ساده ی آن روی بدن بیمار در اتاق عمل و همین طور میز لوازم جراحی قرار می گیرد . نوع دیگر شان که اصطلاحا به آن پوشش مایو می گویند برای پوشاندن سینی مایو در اتاق عمل استفاده می شود.

شان مخصوص پا در عمل های جراحی مربوط به دستگاه تناسلی، ادراری و مقعدی به کار می رود و شان های بزرگ سوراخ دار برای محل مورد جراحی استفاده می شوند.پارچه شان از نوع چند بار مصرف بوده و می توان از انواع پارچه های اسپان باند یا پنبه ای بدون پرز تهیه شود. این نوع پارچه ها باید قابلیت چند بار استریل شدن را داشته باشند.البته انواعی از شان های یکبار مصرف هم وجود دارند از پارچه های بدون بافت اسپان باند تهیه می شوند.

شان جراحی

پخش عمده و تامین کالا برای صادرات لباس بیمارستانی

اگر به تجارت و بازرگانی لباس های بیمارستانی مشغول هستید برای تامین جنس با قیمت پایین و کیفیت مناسب از طریق شماره های سایت با کارشناسان لباس بیمارستانی بازرگانی خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …