خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / گان لباس بیمار خرید ارزان و بی واسطه

گان لباس بیمار خرید ارزان و بی واسطه

گان لباس بیمار خرید ارزان و بی واسطه ، انواع لباس یکبار مصرف بیمارستانی در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن ،برای خرید بی واسطه و سفارش از بورس فروش انواع لباس های یک بار مصرف از طریق شماره های سایت با ما در تماس باشید.

گان بیمار

کاربرد گان لباس بیمار


تکنیک های بسیاری وجود دارد که از آنها برای بهبود مراقبت از بیماران استفاده می­کنند. اولین گام، برقراری ارتباط دلسوز، صادقانه و آسان پرستار و کادر پزشکی با بیمار است. همچنین روش های درمانی و مراقبت­ های پزشکی که برای معالجه در اختیار او قرار می­ گیرد، اهمیت دارد.
برخی لوازم دیگر که برای بهبود مراقبت از بیمار استفاده دارد، کاربرد گان لباس بیمار در طول درمان است. این لباس از بیمار در مقابل آلودگی ­های بیمارستانی محافظت می­کند و در مواردی از سرایت عفونت بیمار به کادر پزشکی جلوگیری می­ کند.

یکی دیگر از مزایای پوشیدن لباس های بیمارستانی این است که در صورت خراب شدن آنها برای بیمار اهمیتی نخواهد داشت و ناراحت نخواهد شد. گذشته از آن طراحی لباس بیمار به گونه ای است که دسترسی کادر درمانی به قسمتهای مورد معالجه را آسان می­ سازد. بعضی از لباس ها در قسمت بالای شانه و آستین بند دارند به طوری که به راحتی می­توان لباس را از تن بیماری که لوازم تزریقات داخل وریدی و سرم در بازوهای او قرار دارد، درآورد. در لباس های ماموگرافی و بارداری، باز بودن جلوی لباس بیمار، امکان دسترسی راحت را در هنگام معاینه، تصویربرداری، درمان و معالجه فراهم می­ کند.

انواع گان لباس بیمار نتایج یک تحقیق در بیمارستان کانادایی اظهار داشته که ۵۷ درصد از بیماران می­توانند لباس های زیر کمر بپوشند، اما تنها ۱۱ درصد آنها پوششی بیشتر از گان داشته ­اند. این نظرسنجی اعلام کرد که لباس راحتی در صورتی لازم است که بیمار دچار بی اختیاری در تخلیه مثانه باشد یا در ناحیه تحتانی بدن آسیب دیده باشد. در غیر این صورت، پوششی مشابه لباس خواب یا لباس معمولی ممکن است قابل قبول باشد. در طراحی لباس بیمار می ­توان خواسته بیمار را در نظر گرفت، زیرا برخی ترجیح می ­دهند که از نوعی تی شرت و شلوار استفاده کنند و برخی گان لباس بیمار را ترجیح می ­دهند.
در طراحی لباس بیمار مواردی از قبیل سبک یا مدل، هزینه، دوام، راحتی، عملکرد و سایر کیفیت های آن در نظر گرفته می­ شود. در طراحی­ های اولیه لباس بیمار، امکاناتی برای وقتی که بیشتر بیماران مجبور بودند در رختخواب بمانند در نظر گرفته شده بود، اما برای پوشش مناسب و در شأن بیمار در هنگام بیرون آمدن از رختخواب طراحی نشده بود. امروزه مطالعاتی در مورد به روزرسانی پوشاک بیماران انجام شده است. برای اولین بار  پروفسور تراکی لامار از دانشگاه کالیفرنیا پیشنهاد طرح های به روز برای بیماران را داد، زیرا معتقد بود که در حال حاضر، پزشکان می­خواهند که بیماران هر چه سریعتر از تخت بیمار بلند شده و راه بروند. تیم لامار برای دستیابی به طرحی با پوشیدن راحت تر و با بدن نمایی کمتر تلاش کردند.

گان لباس بیمار

جنس گان لباس بیمار

  • جنس لباس گان بیمار از نوعی پارچه پنبه­ ای تهیه شده است که بتواند در برابر شستشوی مکرر در آب داغ، مقاومت کند و در پشت بیمار با اتصال نوار چسبان وصل می­شود. لباس های بیمارستانی یکبار مصرف ممکن است از جنس کاغذ یا پلاستیک نازک، و یا ترکیب کاغذ و پلاستیک تهیه شود. با این وجود، لباس های پارچه ­ای بارها شسته می­ شوند و می­ توان چندین بار از آنها استفاده کرد.
    وقتی لباس بیمار از پارچه های با دوام تهیه شده و ماندگار باشد این لباس ها قابل استفاده مجدد بوده و امکان کاهش هزینه های مورد نیاز در بیمارستان ها و مطب پزشکان فراهم می ­شود. تمام این ایده ­ها به رنگ، الگوی لباس و بافت پارچه کمک می­کند تا اطمینان حاصل شود که بیماران هر چه بیشتر راحت هستند و در حد امکان از نظر ظاهری مناسب شخصیت بیماران می­ باشد.
    جنس گان لباس بیمار بسته به کاربرد آن متفاوت است که در ادامه چند نمونه از آن آورده می ­شود:
  •  لباس با نوار چسبان بیمارستانی، این لباس از جنسی تهیه شده که بتواند در برابر ترشحات و آب داغ، مقاومت کند. در پشت این لباس، نوار چسبانی قرار گرفته که با اتصال دو سمت نوار، لبه های لباس به هم وصل می ­شوند.
  •  روپوش گرم کن بیمار، پارچه این لباس ترکیبی از پنبه و پلی اتیلن قابل جذب و بادوام است، این لباس برای استفاده بیماران در خارج از تخت و در هنگام حرکت در بیمارستان استفاده می­شود. این لباس نرم و راحت بوده و بیماران از کیفیت بالای جنس این لباس و سبکی آن قدردانی می­ کنند.
  •  گان لباس بیمار ایزوله، جنس این لباس و بافت سرآستین­ها، صد در صد پلی استر بوده و برای محافظت در برابر پاشش آلودگی­ ها با امکان شستشوی متعدد و جلوگیری از دفع مایعات ارائه می­ شود. جنس این لباس سبک و بادوام است و اجازه می­ دهد تا گرمای بدن خارج شود.
  • لباس پیشگیری برای بیماران در معرض خطر، رنگ زرد قابل تشخیص و طراحی مشخص این لباس به راحتی به شناسایی بیماران کمک می­ کند. جنس پارچه های این نوع لباس، نرم و پنبه­ای بوده و باعث راحتی بیمار می­ شود.

گان لباس بیمار

بهترین تولیدی لباس های بیمارستانی

تولید لباس های بیمارستانی یکی از مهم ترین نیازها در تجهیزات درمانی در بیمارستان ها و کلینیک ها است. زمانی که بیماران برای مداوا به بیمارستان ها مراجعه می کنند و بستری می شوند از لباس های یکبار مصرف استفاده می کنند. رنگ این لباس ها معمولا سبز و آبی است و طرح آن بسیار راحت و ساده است تا مانع حرکت نشود و معمولا جنس آن ها از پارچه های اسپان باند یا پارچه های نبافت است.قیمت لباس ها بر اساس گرماژ و کاربردشان متفاوت است .

علت استفاده از این لباس ها محافظت از بیمار و کادر درمان در برابر خطرات احتمالی است که در موقعیت کنونی برای پیشگیری از بیماری های عفونی و کرونا نیز از این لباس ها استفاده می شود.بهترین تولید کننده لباس های ضد کرونا و لباس های یکبار مصرف بیمارستانی با بهترین قیمت بازرگانی صنعت و معدن می باشد.

لباس یکبار مصرف بیمارستانی

تولید گان لباس بیمارستانی و فروش بی واسطه آن

بازرگانان ، تجار و مسئولین خرید لباس بیمارستانی، برای استعلام قیمت و برای خرید بی واسطه البسه یکبار مصرف بیمارستانی میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

 

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی

بزرگترین مرکز فروش لباس ایزوله بیمارستانی ، برای خرید و سفارش انواع لباس ایزوله ، …