خانه صنعت و معدن
خانه / لباس بیمارستانی / البسه یکبار مصرف بیمارستانی خرید بی واسطه

البسه یکبار مصرف بیمارستانی خرید بی واسطه

البسه یکبار مصرف بیمارستانی خرید بی واسطه…،تولید انواع لباس بیمارستانی ، تولیدکننده البسه بیمارستانی در تهران ، تولید البسه یکبار مصرف بیمارستانی.فروش بی واسطه لباس یکبار مصرف در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن …برای خرید و سفارش از طریق شماره های سایت با ما تماس بگیرید .

البسه یکبار مصرف بیمارستانی خرید بی واسطه

البسه یکبار مصرف بیمارستانی و کاربرد آن

در بیمارستان ها علاوه بر لباس های پارچه ای از البسه یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می شود. البسه یکبار مصرف بیمارستانی در انواع و اقسام مختلفی تولید می شوند. البسه یکبار مصرف بیمارستانی در رنگ های متفاوتی هستند و هر بخش دارای رنگ مخصوص خود است. البسه یکبار مصرف بیمارستانی دارای جنس پنبه، پلی استر، ویسکوز یا ترکیبی از این نوع پارچه ها هستند و در نوع دیگر از البسه یکبار مصرف بیمارستانی از نوع پارچ ام اس ام و یا اسپان باند هستند این نوع لباس ها از ترموباندینگ پلی پروپیلن ساخته و کاملا استریل شده است. در اتاق های عمل رنگ البسه یکبار مصرف بیمارستانی افراد با هم متفاوت است زیرا افراد استریل شده از افراد غیر استریل تشخیص داده شوند.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی در همه جای بیمارستان کاربرد دارد مانند:

دستکش، روکفشی، استین، لباس های بیماران، پزشکان و همراهان، روتختی ها، روبالشتی و ملحفه ها ه مصارف گوناگونی دارند.

در البسه یکبار مصرف بیمارستانی پزشکان از رنگ های سبز، ابی و خاکستری استفاده می کنند تا احشای داخلی بدن بیمار در کنار خون به راحتی نمایان شود همچنین لباس بقیه ی کادر اتاق عمل را رنگی استفاده می کنند تا باعث تقویت دید پرشک جراح شود. در لباسهای بیماران نیز تفاوت رنگ وجود دارد مثلا رنگ لباسهای زنان با مردان متفاوت است و یا هر بخش از لباس های بیمارستان دارای رنگ متفاوتی است.

لباسهای یکبار مصرف باعث جلوگیری از نفود مایعات به بدن بیمار می شود و کاملا استریل شده هستند. نوعی از این لباسها به نام شان هست که در مواقع جراحی بر روی بیمار کشیده می شود؛ شان ها دارای سوراخی هستند که محل جراحی را نشان می دهد.

در مراکز عکس برداری (MRI) از لباسهای یکبار مصرف استفاده می کنند زیرا در این اتاق ها که دارای میدان مغناطیسی هستند از فلز استفاده نمود، بنابراین تمام البسه های بیمار دراورده و لباس های یکبار مصرف را بر تن او می کنند تا مشکلی ایجاد نشود.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی خرید بی واسطه

مزیت استفاده از البسه یکبار مصرف بیمارستانی

دلایل استفاده البسه یکبار مصرف بیمارستانی بسیار می باشد که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

البسه یکبار مصرف بیمارستانی وزن کمی دارند و دارای گرماژ ۳۸ تا ۵۰ گرمی اند. مظور از گرماژ البسه یکبار مصرف بیمارستانی یعنی ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر از پارچه وزن مورد نظر بدست بیاید. و هر چه گرماژ پارچه بیشتر باشد قیمت لباس نیز بیشتر می شود. همچنین لباس های یکبار مصرف نباید بدن نما باشند.

از دیگر مزیت این لباس ها می توان به قیمت مناسب ان ها توجه کرد، این لباس ها از بیست هزار تومان به بالا قیمت دارند و با هر توان مالی می توان این لباس ها را خریداری کرد.

مزیت دیگر لباس یکبار مصرف ضد حساسیت بودن انهاست. این لباس ها بخاطر پارچه مصرفی که دارند ضد حساسیت اند و با هر نوع پوستی سازگاری دارند.

لباسهای یکبار مصرف در به راحتی بر تن فرد می رود بنابراین برای افراد از کار افتاده و مسن بسیار مناسب است.

مزیت دیگر این لباس سایز بندی آن است. البسه های یکبار مصرف بیمارستانی مناسب با هر سایز و قدی می باشد.

همچنین این لباسها استریل شده اند و مایعات را از خود عبور نمی دهند بنابراین باعث جلوگیری از الودگی و میکروب می شوند.

همانطور که اشاره شد این لباس ها در رنگ های مختلفی تولید می شوند که برای تشخیص اینکه بیمار برای کدام بخش هست نیز مفید می باشد.

لباسهای یکبار مصرف به دو صورت گان و پیراهن و شلوار دوخته می شوند. و گان را هم پزشک و هم بیمار بر تن می کند ولی تفاوتی در نوع دوخت لباس وجود دارد. مثلا در گان پزشک دور استین کش باف وجود دارد که خون بیمار به بدن پزشک سرایت نکند.

البسه یکبار مصرف بیمارستانی

بورس فروش لباس ایزوله مستقیم از تولیدی

این روزها که بیماری کرونا جامعه را درگیر کرده و شمار مبتلایان افزایش یافته ،مصونیت کادر درمانی و کسانی که در ارتباط مستقیم با این بیماران هستند از اهمیت بسزایی برخوردار است.همان طور که انجمن های علمی اعلام کرده اند اندازه این ویروس نسبت به سایر ویروس ها بزرگ بوده و وزن بیشتری دارد این دو عامل باعث می شود که در انتخاب پارچه مناسب برای لباس های ایزوله برای این بیماری محدودیت چندانی نداشته باشیم .

در دوخت لباس ایزوله از پارچه اسپان باند استفاده می شود. بافت پارچه های مورد استفاده باید به گونه ای باشد که به راحتی پاره نشود ، درزها به گونه ای متصل شوند که روزنه ای برای نفوذ باقی نماند و رنگ آن انعکاس دهنده هر نوع آلودگی باشد .بنابراین باید از رنگ های روشن و حتی المقدور سفید استفاده شود .این لباس ها باید از پوشش کامل از سر تا پا داشته باشند و درزهای باز با استفاده از نوارها آب بندی به حداقل برسد و دارای زیپ خود قفل شو است.در ناحیه کمر از کش استفاده می شود .در ضمن پوشانده شدن کل بدن توسط این گان ها ضروری است که شامل سر به صورت کامل ، گردن دستها تا مچ و پوشش کفش ها نیز می شود.استفاده از عینک ، محافظ و ماسک صورت در کنار این گان ها ضروری می باشد. لباس های ایزوله دارای سطح های مختلفی است که نسبت به آن دوخت متفاوتی دارد.

از موارد تقاضای بالای این لباس در زمان شیوع بیماری های اپیدمی و شیوع مواد رادیواکتیوی با توجه به حساسیت بالای محیط هایی که در آنها از لباس ایزوله استفاده می شود از پارچه های خاص و نوع دوخت خاصی در تولید این البسه استفاده می شود. درجه کیفیت البسه ایزوله تا حدود زیادی با بررسی های فیزیکی قابل تشخیص نیست در خرید این محصول حتما از شرکت های معتبر استعلام گرفته و تست های استاندارد کیفی محصول را بررسی نمایید.

لباس ایزوله

تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی و فروش بی واسطه آن

بازرگانان ، تجار و مسئولین خرید لباس بیمارستانی، برای استعلام قیمت و برای خرید بی واسطه البسه یکبار مصرف بیمارستانی میتوانید از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با همکاران ما در بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن در ارتباط باشید.

جهت سفارش و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی نوآوران خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
کارشناس فروش: 09031888052
کارشناس فروش: 09031888057
شماره تلفن ثابت:02146094120
شماره تلفن ثابت:02146094126
واتس آپ: Uniformkala(کلیک)

مطلب پیشنهادی

گان یکبار مصرف بیمارستانی

بزرگترین مرکز خرید بهترین گان یکبار مصرف بیمارستانی

بزرگترین مرکز خرید بهترین گان یکبار مصرف بیمارستانی …خرید گان یکبار مصرف ، گان مچدار …